קליקAדיל  Great Dane : מפעל ירוק לייצור גרורים קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

חברת Great Dane, אחת מיצרניות הגרורים הוותיקות בארה"ב, חנכה לאחרונה מפעל מתקדם לייצור גרורים שממוקם ב- Statesboro שבמדינת ג'ורג'יה. מדובר במפעל ענק בגודל של למעלה מ- 43 מ"ר של מבנים מקורים, ואשר עתיד להפוך למפעל הייצור המרכזי של החברה בצפון אמריקה. החידוש הנוכחי טמון בתכנון של המפעל שהתבסס על תכנון 'ירוק' שתכליתו לחסוך באנרגיה ולתרום לשמירה על איכות הסביבה. ב- Great Dane הוקם צוות תכנון שהפיק לקחים מעשרות שנות הפעילות עד כה, וצוות הפיתוח גיבש עקרונות לייצור יעיל, נקי וחסכני יותר. זאת החל מניצול אנרגיה , דרך תהליכי בידוד טובים, שילוב של אמצעי ייצור וצביעה ידידותיים לסביבה, וכלה בניצול ומיחזור חומרים.  הרכיון העיקרי הוא ליצור 'זרימה שוטפת' של הייצור. יעילות פס הייצור מאפשרת לסיים את העבודה בצורה יעילה ומהירה יותר, גם תוך חיסכון בכוח אדם ובעלויות ייצור. בשורה התחתונה: רווחיות החברה משתפרת ובו בזמן מושגת תרומה משמעותית לשמירה על איכות הסביבה.
התכנון הקפדני יוצר סביבת עבודה ארגונומית ונוחה, כאשר במהלך הייצור הוקדשה חשיבה לרבה להפחתת הצורך בשינוע של חומרי הגלם והגרורים ממקום אחד למשנהו. תהליך ההרכבה של הגרורים הוא מהיר ויעיל, וחוסך איבוד זמן רב שקשור לשינוע ותובלה פנים- מפעלי.
חלק ניכר מהפעילות הוסב לפעולה אוטומטית ולבניה מודולרית שמיושמת בחלקה ע"י מתקני ייצור אוטומטיים. כך, לדוגמא, לוחות האלומיניום המשמשים לקירות הצד של הגרורים נחתכים בצורה אוטומטית, וההרכבה נעשית לרוב באמצעות מסמרות. הקדחים עבור המסמרות וההידוק בלחץ נעשה באמצעות מתקנים אוטומטיים, בדומה לאופן העבודה במפעלי הרכב המודרניים. 
עיקר הפעילות במפעל החדש תהיה לייצור נתמכים לקירור. גם כאן יושמו הרבה שיטות להטמעת בידוד איכותי שיאפשר להפחית את צריכת האנרגיה של המשאית. לחברה יש גם מפעלי ייצור נוספים בברזיל, אינדיאיאנה וב- Wayne.

 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב