חומרים ממוחזרים לטובת הפחתת הרעשים בכלי הרכב
 

 

חברת פדרל מוגול, הנחשבת לאחת מהספקיות הגדולות של ענף הרכב, החליטה להשתלב בטרנד הסביבתי העולמי. מהנדסי החברה שקדו במהלך 3 השנים האחרונות על פיתוח של של 'חיפוי שקט' המכונה
'Quietshield '. הייחוד של החיפוי הירוק טמון בכך שהוא עשוי ממגוון של חומרים ממוחזרים, ובהם רכיבי פלסטיק (כגון פוליאסטר ממוחזר), קרטון, סיבי שטיחים, חומרים מחברים (דבקים) וכו'. בתהליך הייצור נעשית בדיקה קפדנית של הרכיבים, כך שכל אחד מהם מוכנס בשיעור ובפיזור הנכון בתוך המארג.
ה- 'Quietshield ' מאופיין במשקל עצמי נמוך, והיתרון המרכזי שלו הוא בספיגה טובה יותר של רעשי הרכב. בבדיקה שביצעו אנשי פדרל מוגול נמצא שהחיפוי השקט מפחית ב- 25% את הרעשים שמגיעים לרכב, וכך הופך את הנסיעה לשקטה ונעימה יותר. 
יתרון נוסף של מארג ה- ' Quietshield' טמון בכך שהוא יכול להיות מיותר לפי דרישה ספציפית, הווה אומר עובי, רוחב אורך, משקל ואף בחתיכות 'שנתפרו' לפי המגבלות הפיזיות של אזור מסוים בדגם רכב ספציפי. בחברת ג'נרל מוטורס כבר הביעו עניין בפיתוח, והיא הראשונה שחתמה עם פדרל מוגול על הסכם לאספקת אריז ה- 'Quietshield ' לדגמי הביואיק החדשים. יצרנית הרכב האמריקאית מעוניינת, על פי האסטרטגיה החדשה שלה, להשתלב במיזמים שבהם מושם דגש על פתרונות ידידותיים לסביבה, ואשר יכולים להשתלב בענף הרכב.

  

       

  הרשם עכשיו לקבלת עדכונים של 'רכב ותחבורה'
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך אחת לשבוע - במייל
 

 

דואר אלקטרוני

שם

   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...