קליקAדיל  נערכים לתערוכת כלי הצמ"ה הגדולה באירופה קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

 יצרני כלי הצמ"ה עברו תקופה לא פשוטה בחמש השנים האחרונות. ההאטה הכלכלית גרמה לירידה דרמטית בהיקף הביקושים לכלי צמ"ה, כשהתוצאה הייתה הפסדים כבדים ליצרנים הפועלים בענף. המיתון הכלכלי שפקד את השווקים האירופאים הפחית עד מאוד את חדוות המכירות של הלקוחות, והללו התקשו להזמין את כלי הצמ"ה החדשים והיקרים. סיבות לכך לא חסרות. מתברר כי המשבר הכלכלי גרם לעצירה של פרויקטים רבים בתחום הנדל"ן כאשר ירידה בולטת במיוחד נרשמה בשוק הספרדי, הבריטי והאירי, ולכל אלה מתלווית הירידה החריפה בפעילות במדינות מרכז ומזרח אירופה. בימים שבהם מחירי הבתים צונחים, מספר המפוטרים שובר שיאים וכל ענפי הכלכלה נמצאים בשפל, אזי חברות הבניה והתשתית נדרשות לשקול בקפידה כל רכישה חדשה. אם לא די בכך, הרי שהשפל כולל גם מחנק אשראי, כך שלחברות הרבה יותר קשה לרכוש את הכלים באשראי לטווח ארוך, וגם אם אשראי זה מגוייס, הרי שהוא נלקח בריביות גבוהות שמגדילות את הוצאות המימון. 
תערוכת באומה
במהלך החודשים האחרונים התמונה משתנה, עם ההתאוששות המתונה בכלכלות של מדינות מערב אירופה. העולם ממשיך לפעול ולייצר, כאשר חלק ניכר מהממשלות הזרים במהלך השנה החולפת תקציבים עצומים לפרויקטים שונים של תשתיות, כשהללו מתחילים להניע מחדש את גלגלי המשק הגלובלי שהאט מאוד מאז פרוץ המשבר הכלכלי בשנת  2008. היתרון הגדול טמון בכך שהפרויקטים הללו דורשים בראש ובראשונה כלי צמ"ה חזקים ואיכותיים.
 בתערוכת כלי הצמ"ה ה- 30 במספר שתיפתח בעוד מספר שבועות במינכן שבגרמניה תיבחן בקפידה רמת ההתאוששות של הענף, וכן יבחנו לעומק התמורות והחידושים שמתהווים בענף.
מדובר בתערוכה הגדולה בעולם בתחום הבניה והתשתיות , כשהיא נערכת אחת לשלוש שנים וזאת עם למעלה מ- 3,250 מציגים ושטח תצוגה המשתרע על פני 555,000 מ"ר בקירוב. מדובר בחגיגה אמיתית של כל העוסקים בענף, וזאת החל מיצרני הצמ"ה הגדולים, דרך ספקי המערכות והשירותים, וכלה, כמובן ברבבות הרבות של המבקרים שפקדו את התערוכה.
מנתוני התערוכה הקודמת, שהייתה בשנת 2010, עולה כי מעל 420,000 מבקרים פקדו את התערוכה, כשהללו הגיעו מכל רחבי הכפר הגלובלי על מנת להתעדכן בחדשות ובפיתוחים העדכניים של הענף. שיעור המבקרים הזרים (מחוץ לגרמניה) הסתכם ב- 155,000 איש, כ- 35% מהמבקרים בתערוכה. פרט נוסף חשוב הוא ששיעור המציגים הזרים הגיע לשיא של 55% מכלל המציגים בתערוכה.
 

תערוכת BAUMA בגרמניה לעבודות תשתית ובניה, כלי צמ"ה, מנופים וציוד עבודה  
bauma 2013 | 30th International Trade Fair for Construction Machinery, Building Material Machines, Mining Machines, Construction Vehicles and Construction Equipment
מיקום: מינכן, גרמניה  
מתקן: יריד התערוכות הבינלאומי של מינכן
 תאריך פתיחה: 15/4/2013 
תאריך סיום: 21/4/2013  
פעילות: התערוכה הגדולה באירופה בנושא פיתוח תשתיות, כלי צמ"ה ציוד ואביזרים
 טלפון: (+49 89) 9 49 -1 13 48
 פקס: (+49 89) 9 49 -1 13 49
 אתר באינטרנט: http://www.bauma.de/en
 דואר אלקטרוני: info@bauma.de

 


 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים