קליקAדיל  הגולף החדשה הוכתרה בתואר " ‘World Car of the Year 2013’ קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 


הגולף החדשה ממשיכה מנצח: בימים אלה הכתיר חבר שופטים בינלאומי את הגולף בתואר רכב השנה העולמי (‘World Car of the Year 2013’). הפרס היוקרתי הוענק בתערוכת המכוניות הבינלאומית בניו יורק. "רכב השנה בעולם"  מהווה אבן דרך נוספת ברשימה הולכים והגדלה של פרסים עבור הגולף. חבר השופטים בתחרות הבינלאומית כלל  66 עיתונאי רכב  מ- 23 מדינות.
פרופ 'ד"ר מרטין וינטרקורן , יו"ר מועצת המנהלים של פולקסווגן , הסביר כי בקונצרן פולקסווגן כולם שמחים על הזכיה המכובדת של הגולף בתואר 'רכב השנה העולמי". כדי לזכות בפרס זה הגולף הוכיח שדגם זה קובע אמות מידה חדשות מחדש, לפחות לא במונחים של יעילות ושמירה על איכות הסביבה. בקרוב יוצע דגם חדש של הגולף עם תוספת היברידית, ואף דגם של מכונית חשמלית 100%. "
הגולף קיימת מזה 30 שנים. כיום זהו הדור השביעי של הרכב, דגם שזכה להצלחה רבה ברבות השנים. בפולקסווגן מציינים כי הדגם החדש כבר זכה ל- 17 אותות הצטיינות שונים ברחבי העולם, וזאת מאז שהושק בנובמבר 2012. בנימוקיהם לפרס, המושבעים אמרו: "הגולף הוא בדיוק בגודל הנכון – מדובר בגודל מרווח, פרקטי ונוח. הגולף מאופיין בעיצוב חדש, מתקדם, מגוון חדש של מנועים, ועוד רשימה מרשימה של מערכות ציוד ובטיחות. אם יש מכונית לכל אחד, הגולף הוא אותו ". בפולקסווגן מזכירים כי רק לפני שלושה שבועות המכונית הוכתרה בתואר הנכסף של 'רכב השנה באירופה'. בנוסף לכך, על הגולף הורעפו שבחים נוספים מהבית ומחוץ, כגון "המכוניות הטובה ביותר של 2013", ‘Auto Trophy 2012’ , ואות של טופ-גיר: ‘Top Gear – All the car you’ll ever need’ .
בחודשים הקרובים, דגמים נוספים יתווספו לטווח גולף: הגולף GTI וגולף GTD, שתי גרסות ספורטיביות, ששיווקן יצא לדרך באביב. מאמצע אפריל הלקוחות יוכלו להזמין את הגולף החדש, עם מפרט דינמי ומרווח. במחצית השנייה של השנה תגיע לשוק הגולף TDI BlueMotion החדשה. מדובר בדגם שקובע סטנדרטים חדשים במונחים של צריכת דלק ושמירה על איכות הסביבה: רק 3.2 ליטר לכל 100 ק"מ ופליטת CO2 של 85 גרם / ק"מ הם נתונים מרשימים בכיתה הקומפקטית .
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים