קליקAדיל  וובאש: הזמנת ענק ל- 500 נתמכים קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

יצרנית הגרורים הגדולה בארה"ב, חברת וובאש אינטרנשיונל (Wabash National) הודיעה לאחרונה כי החברה קיבלה הזמנת ענק חברת התובלה ' Roehl Transport' האמריקאית.
מדובר בחוזה מיוחד, וזאת מכיוון שחברת התובלה מעוניינת בקבלת נתמכים בעלי מאפיינים אווירודינמיים שיאפשרו לחסוך בהוצאות הדלק של החברה. הנתמכים הללו פותחו עפ"י שיטת ATDynamics TrailerTail, שבם יש דגש על הפחתת ההתנגדות לזרימת אוויר, כאשר גם קצהו האחורי של הנתמך בנוי בצורת זנב סירה, על מנת להפיק את המקסימום מזרימת האוויר לאורכו של הנתמך (בדומה לתכנון זנב הסירה).
ההזמנה הנוכחית התקבלה לאחר שחברת התובלה Roehl רכשה עד כה כ- 100 נתמכים במהלך שנת 2012 ויסתה אותם במשך כשנה. התוצאות המעולות בחיסכון בדלק, מבלי לפגוע באפקטיביות התובלה, הם אלה שהובילו להסכם הרכישה הנוכחי. נשיא חברת התובלה, Roehl, מסר כי פרט לחיבכון המובהק בצריכת הדלק, הנתמכים של וובאש הם בטוחים יותר לשימוש , נוחים יותר לשימוש, וכן הם בעלי התנהגות כביש טובה יותר במצב שבו יש רוחות חזקות. יתרון נוסף טמון בהפחתת תרסיס הבוץ המסוכן בעת נסיעה בכביש רטוב.
בחישוב שערכו אנשי חברת Roehl נמצא כי 500 הנתמכים האווירודינמיים מאפשרים לחסוך מידי שנה כמות נכבדה של פליטת דו תחמוצת הפחמן מהמשאית הגוררת, כמות ששקולה לכמות דו תחמוצת הפחמן השנתית שיוצרים כ- 500 כלי רכב פרטיים בשנה.
בוואבאש מדווחים על קצב מכירות גבוה במיוחד של הנתמכים בעלי טכנולוגיית ה- ATDynamics. בחברה מעריכים שעד לשנת 2014 ינועו בצפון אמריקה כ- 50,000 נתמכים (!) שבהם תיושם טכנולוגיה זו.


 

רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים