QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד
וולוו משאיות מציגה חמש תכונות חדשות למשאיות
העובדות בתנאי שטח קשה

6/7/2015
שרות רכב ותחבורה 

וולוו משאיות ממשיכה לשפר את הפרודוקטיביות בבנייה על ידי חשיפת עוד חמש תכונות חדשות, כוללים היגוי וולוו דינמי לסרנים הקדמיים כפולים וסרן קדמי חסון.
וולוו FMX הראשון משנת 2010 שודרג לחלוטין בשנת 2013, כולל פריצות דרך חדשניות כגון היגוי וולוו דינמי.
השנה מציגה חטיבת המשאיות של וולוו סדרה חדשה של פתרונות המאפשרים למשאיות ונהגים הפועלים בתנאים קשים לבצע את עבודתם יותר בזריזות וביעילות.
בנוסף להצגת הפגוש הקדמי לסדרת וולוו FH והשקת פונקצית בקרת אחיזת אוטומטית , הראשונה לוולוו FMX, חמש תכונות נוספות זמינות כעת:
היגוי וולוו דינמי לסרנים הקדמיים כפולים: ההיגוי וולוו דינמי זמין גם במשאיות עם סרנים הקדמיים כפולים, תצורה נפוצה מאוד בחברה.
משאיות אלה מיועדות לעתים קרובות לשאת משאות כבדים במיוחד, עם יתרונות בולטים  לנהג.
בנוסף להתנגדות הפיכה נמוכה במהירויות נמוכות, ההגה חוזר באופן אוטומטי למצב הישר ליתרון לאחר נעילה מלאה, והוא מקטין את הצורך במאמץ תמרון.
ההיגוי הדינמי, אשר הושק בשנת 2013 , מורכב ממנוע חשמלי שמפצה על תנועת רטט והגה תוך מזעור כמות הכוח הדרוש כדי לנווט את המשאית.
עוד תכונה חשובה היא אפשרות לעומסים מוגברים על הסרן הקדמי. המשאיות הכבדות של וולוו עם סרנים קדמיים כפולים יכולים להגדיל את הקיבולת המרבית הטכנית ל- 18-20 טון.
הלקוחות נהנים מפרודוקטיביות משופרת וגמישות נוספת. קיבולת העומס נוספת מתרגמת ישירות לפוטנציאל השתכרות גבוה יותר.
על משאית 4 סרנים במשקל כולל של 32 טון, ניתן לתכנן בצורה גמישה יותר  היכן למקם את העומס, כגון חצץ במרכב רכינה.
משמעות דבר היא שהוא יגיע לעומס המרבי במהירות רבה יותר בעת העמסת המטען וכי הנהג יכול להיות בטוח לגבי עמידה במגבלות המשקל.
קיבולת עומס גבוהה מעל הסרנים הקדמיים גם מאפשרת מגוון רחב יותר של תצורות מנוף ומאפשרת ליישומים אחרים עם משקל רב על הסרנים הקדמיים.
בוולוו מייצרים גם משאיות עם חמישה סרנים במשקולות שבין 50 ל 76 טון, על מנת לענות על הביקוש ליישומים כבדים יותר גם בכבישים וגם בבנייה.
שני הסרנים הקדמיים מתירים עד עומס מרבי 20 טון ושלושה הסרנים אחוריים יכולים לעמוד בעומס של  36 טון, וכתוצאה מכך גם מטען גדל וגמישות רבה יותר ללקוחות.
פתרון זה מתאים גם למשאבות בטון ומשאיות מנוף גדולות שצריכות חלוקת עומס סרן אחידה. על ידי הפחתת לחץ על הסרנים, כלי רכב אלה יכולים להיות מועברים למרחקים ארוכים על כבישים רגילים, וכתוצאה מכך גם תחבורה מהירה יותר ופוטנציאל הכנסה גדל.
מתלה אחורית אוויר בשילוב עם סרן קדמי מונע (וולוו FMX): האפשרות החדשה של שילוב סרן אחורי עם מתלה אוויר עם סרן קדמי מונע מאפשרת הרמה הגבוהה ביותר של נוחות אפילו למשאיות עם כל הגלגלים
בעוד קפיצי עלה בדרך כלל מותאמים למשקולות הכבדות ביותר, מתלי אוויר מציעים את הגמישות של התאמה כדי להתאים את משקל המטען.
התוצאה היא חוויה חלקה נהיגה ופחות בלאי על משאית, נהג ופני כביש.
פחות רעידות - במיוחד כאשר המשאית מונעת ללא עומס - הנהג יכול לשמור על מהירות גבוהה יותר בכבישי האתר, ולכן יכול להתמודד עם יותר עבודות בכל משמרת.
בנוסף לנוחות המשופרת, מתלי האוויר של וולוו משאיות מציעים גם מרווח גחון של לפחות 300 מ"מ והגנה יעילה עבור כל הרכיבים הפגיעים.
מערכת בלמים אלקטרונית לבלמי תוף: עכשיו גם לקוחות שבקשו בלמי תוף יכולים ליהנות מהיתרונות של מערכת הבלמים של וולוו אלקטרוני (EBS).
האלקטרוניקה של המערכת מקנה גישה למגוון רחב של פונקציות חכמות. הבטיחות המשופרת מושגת גם הודות לשילוב של בלימת מנוע ותפקוד הריטרדר.
בנוסף לתפקוד בלמים משופרים, EBS בשילוב עם בלמי תוף מציע גם גישה להיגוי דינמי עם ממסרת ה-  I-Shift . כל המערכות מקבלות מידע  ממערכת הבלימה האלקטרונית.


 


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים