קליקAדיל  חברת VDL  השיקה אוטובוסים חשמליים קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

יצרנית האוטובוסים VDL ניצלה את הבמה הבינלאומית בתערוכת
 City Transport Exhibition  & UITP Mobility
וזאת על מנת להשיק ברוב פאר והדר את הגרסה החשמלית לדגם הסיטאה המוכר של החברה.
מדובר בדגם מיוחד, על טהרת ההינע החשמלי, ואשר מיועד לשמש כאוטובוס עירוני.
הגרסה החשמלית, Citea SLF Low Floor, בנויה כאוטובוס באורך 12 מטר. לרשות הלקוח עומדת בחירה רחבה של מנועים חשמליים , מערכות פיקוד ומצברי ליתיום- יון אופציונליים. המטרה היא שמפעילת התחבורה הציבורית תתאים את החבילה הכוללת של מערכת ההינע החשמלית בהתאם למאפייני עבודתו של האוטובוס, כלומר בהתאם לטווח הנסיעה, אפשרויות הטעינה, המיקום הטופוגרפי וכו'. בנוסף לכך יש מגוון רחב של אופציות לאבזור פנימי של האוטובוס, כמקובל בדגם ה- Citea הקונבנציונלי.
היעד המרכזי שעימו נדרשו להתמודד מהנדסי הפיתוח של VDL     היה ליצור אוטובוס חשמלי חזק, העומד בסטנדרטים האירופאים בכל הקשור לבטיחות ונוחות. כל זאת בעלות סבירה שתאפשר ללקוחות לרכוש את האוטובוס בעלות סבירה.
האוטובוס תוכנן למבנה מודולרי. הכוונה היא לאפשר שינויים ושיפורים בהתאם לצרכים המשתנים, ומבלי לפגוע בפונקצינליות, ברמת הנוחות של הנוסעים וכמובן שגם לעמוד בסטנדרטים של משקל נמוך המאפשר להגדיל את טווח הנסיעה  של האוטובוס החשמלי בין טעינה אחת למשניה.   
אם בנושא הטעינה עסקינן, אזי מהנדסי VDL  שקלו האם לאמץ את טכנולוגיית ה- plug-in connection , כלומר חיבור וטעינה דרך עמדות טעינה רגילות, או שמא להעדיף שיטות טעינה מהירות. השיטה הראשונה מחייבת פרקי טעינה ממושכים יותר והיא גם גוזלת מקום פיזי מהנוסעים, ומנגד הטענה מהירה מחייבת עצירות יותר תכופות לטעינה מכיוון שגם המצברים והקיבולת החשמלית שלהם יותר קטנה. אפשרות נוספת היא להשתמש בטעינה אינדוקטיבית , בנקודות הטענה, ללא כבלים. הלקוחות יכולים לבחור בשיטות שונות, כולל שימוש ב- ‘range extender’ המיועד לאפשר לאוטובוס לגמוע מרחק של מעל 200 ק"מ בטעינה בודדת.  הגמישות היתה היעד, והלקוחות יכולים, כאמור, לבחור באופרציות טעינה שונות, בדיוק בהתאם לצרכיהם המיוחדים.
 
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים