קליקAדיל  לבדוק את מערכת התאורה של הגרור קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 


נהג המשאית, כמו גם קצין הבטיחות, נדרשים מידי יום לביצוע של פעולה שנראית לכאורה פשוטה, אלא שהיא עשויה להיות ממושכת. הכוונה היא לבדיקת מערכת התאורה של הגרור או הנתמך. כמובן שמדובר בבדיקה חשובה מאוד שיש לה אספקטים בטיחותיים ראשונים במעלה.
ישנן שתי בעיות מהותיות בבדיקה הפשוטה הזאת. הראשונה היא שלצורך הבדיקה הזאת נדרש עוד אדם אחד פרט לנהג. הנהג הוא זה שמפעיל את מערכת התאורה, ואילו זה שעומד מאחור בודק הלכה למעשה את מערכת התאורה של הגרור.  בעיה אחרת היא שלא תמיד יש משאית בקרבת מקום, אולם בכל זאת יש לבצע את הבדיקה הבטיחותית. היעדרה של המשאית לא מאפשר לבצע את בדיקת האורות של הגרור, מכיוון שהאחרון כמעט תמיד נעזר במערכת התאורה של המשאית.
לנוכח הבעיות הללו פותחה לאחרונה מערכת חדשה המכונה ' Light Ranger MUTT'
מדובר במערכת פשוטה המתחברת לכניסה הסטנדרטית התקנית של מערכת התאורה של הגרור או הנתמך. המערכת כוללת מצבר נטען עצמאי, כך שאין צורך במקור מתח חיצוני.  המשמעות היא שאדם בודד יכול להפעיל את כל מערכת התאורה של הגרור (אורות דרך, בלמים , איתות וכו') מבלי שיש צורך בכוח עזר אנושי , או חשמלי. ההפעלה היא פשוטה, ואת התוצאות רואים מיד בתאורה של הגרור. מפתחי המערכת בחרו להשתמש במצבר רגיל שמשמש לרוב לאופנועים, כך שניתן להחליף את המצבר בתום ימיו, ללא עלויות גבוהות.  המערכת היא חסינת מים, כך שניתן לבצע בדיקה בכל מזג אוויר וללא חשש שהמערכת תינזק מכניסת מים ו/או מקצרים חשמליים במחברים שמקורם בחדירת מים.
 
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים