קליקAדיל  חברת השילוח הבינלאומית TNT אקספרס משיקה שירות הפצה פנים-ארצי קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

באירוע חנוכת הבנין החדש של TNT אקספרס בקרית שדה התעופה, בהשתתפות כריסטיאן דרנטן, סגן נשיא TNT אקספרס העולמית, הכריזה החברה על השקת שירות הפצה פנים ארצי בישראל. עד כה, נתנה החברה פתרונות שילוח מסחריים  מחו"ל עבור חברות ופתרונות שילוח לייבוא אישי ע"י צרכנים, כעת מצטרפת החברה לשוק השילוח הפנים ארצי במטרה להתחרות עם השחקניות המובילות את הקטגוריה בינהן : דואר ישראל, אביב שיגור, FedEx ועוד.

 אודי כספי, מנכ"ל TNT  אקספרס ישראל סימן לעצמו יעד שאפתני בכל הקשור להפצה הפנים ארצית," השאיפה שלנו היא לבסס נתח שוק של בין 10-15% תוך כשלוש שנים מול המתחרים המובילים ובהם גם דואר ישראל" אומר כספי. "היתרון הגדול שלנו הוא שהחברה מתפעלת את המשלוחים הפנים ארציים על גבי המערכת הבינלאומית שלה וכך גם משלוחים אילו יזכו לאותו טיפול ומעקב כמו משלוחים בינלאומיים כולל דוחות יומיים, סריקה מלאה במערכות ואפשרות מעקב אינטרנטית" הוא מוסיף.

המבנה החדש אשר ישמש את החברה בישראל מאכלס כרגע כ-170 עובדים כאשר המטרה היא לצמוח ב-30% עד לסוף שנת 2013. TNT אקספרס השקיעה כ-25 מיליון ש"ח במעבר לבנין החדש והתאימה אותו לשירות ההפצה הפנים ארצי כמו גם לדרישות השילוח הבינלאומי כך שיכלול מרכז לוגיסטי משוכלל המתפרש על פני 7000 מ"ר וכולל מסועי מיון חבילות חדישים בעלי יכולת מיון של 2000 משלוחים בשעה , שטחי פריקה והעמסה נרחבים, מחסן חבילות עם מערכות בקרה ומחשוב מתקדמות .

כריסטיאן דרנטן, סגן נשיא TNT אקספרס העולמית התייחס לשוק הישראלי וציין כי ""השינויים והחדשנות בסניף הישראלי תואמים היטב את אסטרטגיית הצמיחה שלנו כאשר בסופו של דבר אנחנו רוצים שהלקוח ידע  שהמשלוח שלו נמצא בידים שלנו לאורך כל התהליך תוך כדי האפשרות שלו לעקוב בכל דקה ודקה היכן הוא נמצא". לאור התחרות בשוק המשלוחים הפנים ארצי, מתכננת החברה מהלכי שיווק אגרסיביים שבראשם שיטת תמחור ייחודית המאפשרת גביית מחיר זהה מנקודה לנקודה בכל הארץ  כשבאותו המחיר ניתן  לשלוח עד 3 חבילות לאותו המקבל.

 


 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים