קליקAדיל שלמה Sixt: הצי הראשון שינוהל מרחוק באמצעות טכנולוגיית RF
תהליך ההטמעה יארך כשלוש שנים בחברת הליסינג וכשנה וחצי בחברת ההשכרה, בעלות מוערכת של כמיליון ש"ח
קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

קבוצת שלמה Sixt, קבוצת הרכב הגדולה בישראל, מבצעת מהלך נוסף המחזק את מעמדה כקבוצת הרכב המתקדמת ביותר בישראל בחדשנות טכנולוגית. הקבוצה החלה בהטמעה של פרויקט Rfid לניהול צי רכבי הליסינג וההשכרה מרחוק, בעזרת טכנולוגית RF. שלב הפיילוט הסתיים לאחרונה בהצלחה, והליך פריסת ההתקנות בכל הרכבים יארך כשלוש שנים בחברת הליסינג וכשנה וחצי בחברת ההשכרה, בעלות מוערכת של כמיליון ש"ח. קבוצת שלמה Sixt היא הראשונה בענף הרכב אשר תוכל לתקשר עם רכבי הצי שלה מרחוק.

הפרויקט כולל מערכת תוכנה משולבת כרטיסRF , המאפשרת העברה וקליטה מרחוק של מסרים ברכב, באמצעות מערכות מידע ומכשירי קצה ניידים, כגון מסופונים, של חברות ההשכרה והליסינג. הטמעת המערכת מתבצעת כך שבשלב התקנת מיגון הרכב מותקן ברכב כרטיס Rfid. הכרטיס מבצע תקשורת
דו-כיוונית מול מחשב הרכב ומול שרתי מערכות המידע בעזרת Base Station מקומי מוצפן. היכולת לתקשר עם הרכב מתאפשרת לכל רכב הנמצא במגרשי וסניפי החברה, וכן בחצרות הלקוחות בהן יש פריסת אנטנות.

תקשורת מרחוק מאפשרת מגוון רחב של פעולות. באמצעות מסך מערכת המידע, ניתן למנוע את היכולת להניע את הרכב; להחליף את קוד המיגון שלו; לזהות את מיקומו; לקרוא נתונים ממחשב הרכב ולבצע פעולות רבות נוספות. בנוסף, המערכת מאפשרת להגדיר חוקים ותזמונים המתירים ו/או אוסרים ביצוע פעולות ברכב. למשל, נוהל Good Night, הקובע כי בכל יום בשעת לילה מסוימת נכנסים הרכבים למצב שינה, ומרגע ההפעלה לא ניתן להניע את הרכבים. בבוקר, עם הגיעה של השעה שהוגדרה מראש, מעירה המערכת את הרכבים ומחזירה אותם לפעילות מלאה.

לדברי יובל שני, מנהל מערכות המידע בקבוצת שלמה Sixt, "קבוצת שלמה Sixt, כחברה שירותית המקדמת תהליכי מודרניזציה, גאה להמשיך ולהוביל את המהפכה הטכנולוגית בענף. ניהול מרחוק של צי הרכב של החברה מהווה מהלך חדשני שלו יתרונות רבים, ביניהם חיסכון בזמן עבודה רב בעת איתור הרכבים, קיצור תהליך השירות מול הלקוח בקבלת ומסירת הרכב, מניעת נסיעות לא "חוקיות" ועוד. מהלכים אלה ואחרים מאפשרים לנו לייעל את תהליכי העבודה בחברה ולשפר באופן מתמיד את השירות שמקבל הלקוח הסופי".

 
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים