קליקAדיל  שיתוף פעולה בין וואן הול לסקניה קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

יצרנית האוטובוסים סקניה מרחיבה ת שיתוף הפעולה עם יצרנית המרכבים העיליים, חברת ואן הול הבלגית, כשהללו מתכוונות להסתער יחדיו גם על השוק הגרמני והאוסטרי. בסקניה מזכירים כי שיתוף פעולה פורה קיים בין שתי החברות מזה מספר שנים, אלא שעד כה הוא בא לידי ביטוי בעיקר במדינות צפון אירופה, ואילו בשאר המדינות שיתוף הפעולה היה במסגרת מצומצמת יותר.
הרחבת שיתוף הפעולה הוא במסגרת אסטרטגיית הפעולה החדשה שמיושמת בחטיבת האוטובוסים של סקניה ואשר מכונה ' Scania bus strategy 2013+'. וואן הול מצידה תאתאים צמדי סרנים חדשים, אוטובוס קומותיים, וכן אוטובוסים לרציפים גבוהים (ultrahighdeck coaches).
 בוואן הול מזכירים כי דגם ה- Scania Van Hool TX16 Astronef המשותף לשתי החברות כבר נחשף אשתקד בתערוכת Gothenburg Public Transport שנערכה בשבדיה. כעת הוצגה התצורה בעלת 3 הסרנים, כשמדובר באוטובוס הרחב ביותר שנחשף מעולם.  המפרט הטכני של האוטובוס כולל אפשרות אורך של 13.2 או 14 מטר וגובה של 3.7 מטר.  הסרן המיוחד ' tag axle' הוא מופעל באמצעות מערכת פיקוד היראולית ממוחשבת. היתרון שלו טמון בכושר התמרון המעולה שלו באזור העירוני הצפוף וכן בסיבוב הרכב שדורש מעט מאמץ מהנהג. האוטובוס מוצע עדיין עם מנועי יורו -5, אך גם ניתן לרכוש אותו עם מנועי יורו – 6 שיכנסו בקרוב לתוקף במסגרת התקינה האירופאית.
חברת וואן הול היא יצרנית אוטובוסים וגרורים הנמנית על צמרת היצרנים ביבשת. במפעלי החברה מיוצרים מידי שנה כ- 3,500 יחידות. וואן הול נסמכת בשיתוף הפעולה הנוכחי על מוסכי השירות שיש לסקניה ברחבי היבשת ואשר מסוגלים לתת מענה הולם לטיפולי שירות ותחזוקה שנדרשים לאוטובוסים המתוחכמים. מדובר בלמעלה מאלף נקודות שירות שפזורות ברחבי היבשת.

 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים