קליקAדיל  משרד התחבורה: דף אינטרנט המרכז את כל  'קריאות התיקון' קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

משרד תחבורה השיק לאחרונה  דף אינטרנט ובו ריכוז של כלל הודעות היצרנים על קריאות לבצע תיקון בעיות בטיחותיות שעלולות לקרות ברכב.כתובת הדף: http://car.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=category&id=18&Itemid=72
קישור זה טוב לבעלי הרכב והוא גם חשוב לבעלי המוסכים המקבלים לתיקון כלי רכב מסוגים שונים שכן הם יכולים להפנות את כלי הרכב המטופלים אצלם לביצוע הוראות התיקון במוסכי היבואן וגם לקבל ולספק מידע ללקוחותיהם.
בהצעת חוק רישוי השירותים לרכב תוטל חובה זו גם על ספקי חלקי החילוף השונים (כולל צמיגים) - יבואן חלקי חילוף יצטרך לוודא איסוף חלק שנמצא כי הוא תקול ועלול לסכן את הבטיחות וכן לבצע פרסום בכדי לאתר את אותם בעלי הרכב בהם הותקן החלק טרם בוצע איסוף החלק.
ריכוז וניהול כשלי בטיחות הנובעים מחלקי חילוף תקולים ו/או מפגם ייצור סדרתי של יצרן הוא עניין בעל חשיבות רבה ואנו מברכים את משרד התחבורה על הפעולה החשובה הזו.
נושא זה נידון בינינו לבין נציגי המשרד בעשור האחרון מספר רב של פעמים בשל הקושי של בעלי המוסכים לזהות מראש את הכשלים הללו ולקרוא ללקוחות חזרה לצורך צמצום הסיכון של בטיחות כלי הרכב הנעים בכביש.
באיגוד המוסכים מזכירים למנהלים המקצועיים כי החובה המקצועית חלה עליהם ועל כן גם הבחירה בחלקי החילוף חלה עליהם והצעת החוק החדשה מחמירה עוד יותר עם מנהל מקצועי שיבחר חלק שאינו תואם או מתאים לרכב. חוזר 21 לשמאי הרכב מחייב גם את שמאי הרכב שלא לכלול בחוות הדעת שלו חלק חילופי שאינו תואם את הרכב ושלא אושר על ידי מנהל מקצועי של מוסך להתקנה ברכב הניזוק. המטרה של כל הדרישות הללו היא להגיע לתיקון בטוח ולשמירה על בטיחות כלי הרכב.

 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים