קליקAדיל  יונדאי וקיה: מבצע תיקונים רחב היקף קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

שתי יצרניות הרכב הקוריאניות, יונדאי וקיה (שבשליטת יונדאי), הודיעו לאחרונה על קריאה לתיקונים של כ-1.7 מיליון כלי רכב בארה"ב.  הסיבה למבצע התיקונים מקורה בחשש שמתג הפעלה במערכת עשוי להיות לא תקין. התופעה מתרחשת כאשר נהג לוחץ על דוושת הבלם והמתג שאמור לנטרל את בקרת השיוט ולהפעיל אורות הבלימה אינה פועל. בנוסף לכך דיווחו שתי החברות הליקוי עלול למנוע גם אפשרות העברת הילוך ממצב של חניה.
במקביל לכך, ההפעלה של אור הבלימה עשויה שלא לעפעול, כשהדבר יוצר סיכון מוגבר לתאונה מסוג חזית – אחור. מדובר במבצע התיקונים השני  של יונדאי בנושא זה, אחרי שיותר מחצי מיליון מכוניות נקראו לתיקונים במהלך שנת 2009. כזכור,  יונדאי ערכה לפני 3 שנים מקצהשיפורים למגעי המתגים האלה. הערכה הנוכחית היא שהמתגים מסדרות קודמות החלו להחליד, וחלקם סבלו מייצור שאינו איכותי דיו. המכוניות שכלולות במבצע התיקונים הנוכחי יוצרו לפני ששונה ושופר תהליך הייצור של המתגים והמגעות.

ביונדאי מעריכים שמדובר ב- 1.06 מיליון רכבים של יונדאי שעשויים להיקרא לתיקון, וזאת מדגמי האקסנט והטוסון מהשנים 2007-2011, האלנטרה מדגמי 2007-2010, דגמי הסנטה פה מהשנים 2007-2011 והסונטה מדגם 2011.
כ-624,000 כלי רכב של קיה נכללים במבצע התיקונים , ובהם דגמי הרונדו וספורטאג' משנות ייצור 2007-2010, דגם הסורנטו מהשנים 2007-2011, דגם הסדונה 2007 הסול 2010-2011 ודגם האופטימה משנת 2011. שתי החברות הקוריאניות יחלו את מבצע התיקונים רחב ההיקף רק במהלך חודש יוני, כאשר עד אז יתוגבר מערך הייצור של המתג שהחלתו נדרשת כעת

רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים