QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד
כלמוביל יבואנית מיצובישי בישראל משיקה את
אאוטלנדר PHEV החדש 

3/04/2017
שרות רכב ותחבורה 
 

כלמוביל יבואנית מיצובישי בישראל משיקה את אאוטלנדר PHEV החדש ופורץ הדרך. אאוטלנדר PHEV מצויד במערכת הנעה חשמלית היברידית נטענת, הכוללת שני מנועי חשמל (82 כ"ס כל אחד) ומנוע בעירה פנימית (121 כ"ס) והספק משולב מקסימאלי של 203 כ"ס, על מנת לספק לנהג ביצועים מעולים, חוויית שימוש של רכב חשמלי וטווח נסיעה בלתי מוגבל. 
אאוטלנדר PHEV החדש, אשר מוצע במחיר של החל מ- 194,900 ₪ כולל גימור מפואר, מערכות בטיחות מתקדמות, עושר טכנולוגי, עיצוב חדש, שיפורי NVH משמעותיים ו-7 צבעים לבחירה. לראשונה בישראל אאוטלנדר PHEV יסופק ללקוחות עם מטען נייד שיאפשר הטענה ישירות מרשת החשמל הביתית, מטען אותו ייצרה מיצובישי עבור ישראל בתקן MODE 2, בהתבסס על התקינה הישראלית (ת"י 1109). עד היום הכבל היחידי שאושר ע" מכון התקנים לטעינת הרכבים, היה כבל MODE 3 עם עמדת טעינה ייעודית בעלת מנגנון פיקוד מובנה בתוך העמדה.
כבל הטענה החדש המאושר אינו דורש עמדת הטענה ייעודית אלא יכול להתחבר למקור חשמל ברשת הביתית, בעל פחת ותקע ושקע כח תעשייתי, המותקן ע" חשמלאי מוסמך ומאפשר טעינה קלה ונוחה. 
 
כבל טעינה MODE 2  יסופק כסטנדרט בכל רכבי האאוטלנדר PHEV  והוא כולל יחידת פיקוד ובקרה שמווסתת את זרם הטעינה. 
 
אאוטלנדר PHEV החדש, אשר מיוצר ביפן, ארוך יותר ב-4 ס"מ מהדגם היוצא ומציג מספר רב של שיפורים הנדסיים ועיצוביים אשר מעצימים את חווית הנהיגה. העדכונים בדגם כוללים בין היתר שינויים בעיצוב החיצוני ובתא הנוסעים. מבחוץ מדובר על חזית בקונספט העיצובי החדש "DYNAMIC SHIELD",  בעל מגן מרכזי שחור עטוף במסגרת כרום, פגושים חדשים מלפנים ומאחור ועיצוב חדש לכל הפנסים הכוללים תאורת LED DRL בכל הדגמים, תאורת LED משולבת בפנסים האחוריים וטכנולוגיה מתקדמת של פנסי תאורת LED  ראשיים.
 
נוחות בלתי מתפשרת:
לאאוטלנדר PHEV החדש מחשב דרך LCD בגודל 4.2 אינץ' וברזולוציית HD אשר מעדכן בנתוני הרכב ומציג את רמת טעינת הסוללה, מצב הנהיגה, זרימת האנרגיה במערכת PHEV ונתונים נוספים. בצג החיווי ניתן לראות עד כמה הנהיגה יעילה באמצעות מחוון צריכת אנרגיה המצביע על  אזורי Power, Eco ו- Charge.
 
בנוסף, מאפשר ה-PHEV לבחור להשתמש במתג EV, אשר לחיצה עליו מונעת שימוש במנוע הבנזין ומאפשרת נסיעה חשמלית טהורה ללא פליטת מזהמים ובשקט מופתי.  אפשרות Charge אשר טוענת את הסוללה החשמלית ואפשרות Save אשר משמרת את רמת החשמל בסוללה ומפחיתה את השימוש בה. כמו כן ישנה אפשרות של בחירת רמת הטעינה ועוצמת הבלימה מבין 6 רמות בלימה רגנרטיבית.
 
אבזור מפואר, יוקרתי ומושקע:
לאאוטלנדר PHEV החדש מדגם Supreme אבזור עשיר ויוקרתי הכולל KOS - מערכת כניסה והתנעה ללא מפתח, מערכת מולטימדיה Connected Car דור 4, בקרת אקלים מפוצלת לשני אזורים, חישוקי סגסוגת 18 אינץ' בעיצוב חדש, מצלמת נסיעה לאחור, חלונות כהים בחלק האחורי, ספוילר אחורי בצבע הרכב, הגה עם 4 צלעות בציפוי עור, בקרת שיוט אדפטיבית הנשלטת מגלגל ההגה, בלם יד חשמלי בעל פונקציית BRAKE AUTO HOLD, חיישן תאורה, חיישן גשם, תאורת ליווי בעת כניסה ויציאה מהרכב, נעילה מרכזית, שקע USB ושקע V12 בתא המטען, מראות צד חשמליות, מחוממות ומתקפלות חשמלית, 6 רמקולים, דיבורית Bluetooth בתפעול מגלגל ההגה, תאורה קדמית LED,  פנס בלימה LED בספוילר האחורי, פנסי ערפל קדמיים ואחוריים וריפודים משולבים.
 
דגם Luxury כולל בנוסף, גג שמש חשמלי, דלת תא מטען חשמלית עם שליטה ממפתח חכם, מושבי עור, מושב נהג עם כיוונון חשמלי, חימום מושבים קדמי וחיישני חניה הקפיים. 
 
בטיחות מתקדמת: 
מערכות הבטיחות המתקדמות ברכב כוללות 7 כריות אוויר, בקרת יציבות (ASC) ובקרת אחיזה (TCL), מערכת למניעת נעילת גלגלים בבלימה (ABS), מערכת לחלוקת עוצמת בלימה (EBD), מערכת עזר לזינוק בעליה (HSA), מגבר בלם בבלימת חרום (BAS), מערכת הנעה מתקדמת 4X4 (S-AWC), ניטור לחץ אוויר בצמיגים (TPMS), איתות בבלימת חירום (ESS) ומערכת אזהרת רכב אקוסטית (AVAS). דגם ה- Supreme מצויד במערכת MOBILEYE 630 עם צג LCD הכוללת התראה על סטיה מנתיב, מערכת לניטור מרחק הרכב מלפנים, זיהוי רכב דו-גלגלי, הגנה מפני פגיעה בהולכי רגל וזיהוי תמרורים.
 
דגם Luxury מצויד בנוסף במערכות בטיחות מתקדמות הכוללות אפחות התנגשות קדמית (FCM) - מערכת אשר מתריעה ובולמת באופן אוטונומי עד מהירות של 80 קמ"ש (65 קמ"ש במקרה של הולך רגל), בקרת שיוט אדפטיבית (ACC), התראה על סטיה מנתיב (LDW), שליטה אוטומטית באורות גבוהים (AHB) ומערכת מניעת האצה פתאומית לא רצויה (UMS).

 
מצבי הנהיגה והטעינה - חשמלי היברידי או בנזין:
אאוטלנדר PHEV החדש בוחר באופן אוטומטי את שיטת ההנעה, מצבי הנהיגה והטעינה הטובה ביותר בכל רגע נתון ונטען בצורה קלה ופשוטה בהסתמך על אופי הנהיגה, מצב הטעינה והמהירות ועל מנת להביא את צריכת הדלק למצב המינימאלי ביותר האפשרי.
mode Electric Vehicle – כלי הרכב מונע על ידי סוללת ההינע בלבד. הכוח זורם דרך שני מנועי החשמל, עם טווח נסיעה מוצהר של 54 ק"מ עד 120 קמ"ש, וזמן טעינה של כ- 5 שעות ב-MODE 2 ו-3.5 שעות ב-MODE 3. במצב זה המנועים החשמליים נסמכים על מצברי ליתיום-יון עם קיבולת של 12 קילו-וואט שעה, ומתח מערכת של 300 וולט. התוצאה היא אפס פליטת מזהמים וללא צריכת דלק בכלל. מצב זה שקט, נקי ורב עוצמה. 
מצב היברידי סדרתי (טורי) – הנעה חשמלית וסיוע ממנוע הבנזין. במצב של האצה או התרוקנות סוללת ההינע, מנוע הבנזין נכנס לפעולה ומייצר חשמל שמועבר לסוללת ההינע ומשם לשני מנועי החשמל. זהו מצב משולב בו מנוע הבנזין נכנס לפעולה ופועל כמחולל זרם (גנרטור) לטעינת מצברים. במצב זה יחידת הבעירה הפנימית לא תניע ישירות את הגלגלים.
מצב היברידי מקביל - הנעת בנזין עם סיוע של המנועים החשמליים. לדוגמא בנסיעה במהירות גבוהה מעל 120 קמ"ש, המנוע המרכזי נכנס לפעולה ומניע את הגלגלים הקדמיים. בעת הצורך מניע מנוע חשמלי את הגלגלים האחוריים. במצב זה מנוע הבנזין מספק את עיקר האנרגיה ישירות לגלגלים, והמנועים החשמליים מסייעים לביצועים וחסכון בדלק. 
בנוסף מצויד הרכב במערכת תמיכה למצב נהיגה ECO. באמצעות לחיצה על כפתור ECO ניתן לעבור למצב נהיגה חסכוני ויעיל יותר שמשפיע על השימוש ביחידת ההנעה, במערכת המיזוג ועוד. אאוטלנדר PHEV מגביר את יעילות השימוש באנרגיה בזכות ניהול נכון של הבלימה הרגנרטיבית – מנופים על גלגל ההגה מאפשרים בחירה בין 6 מצבים של עצמת בלימה ועצמת מחזור האנרגיה הקינטית של הרכב.
פליטת ה-CO2 בנסיעה חשמלית בלבד עומדת על 0 ג'/ק"מ במצב חשמלי, בנסיעה משוקללת על 41 ג'/ק"מ ובטעינה מינימלית על 129 ג'/ק"מ על פי נתוני היצרן.
צריכת הדלק בטעינה מלאה עומדת על 0 ליטר לק"מ במצב חשמלי, הצריכה המשוקללת היא כ-58 ק"מ לליטר ובטעינה מינימלית עומדת על כ-18 ק"מ לליטר, על פי נתוני יצרן.
דוידי פיאמנטה מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל: "אאוטלנדר PHEV החדש המשלב אבזור מפואר, בטיחות מתקדמת ויכולת הטענה מרשת החשמל הביתית משנה את "כללי המשחק" שהיו עד כה בישראל. אנו גאים להיות הראשונים בישראל אשר מנגישים פתרון זה של MODE2 אשר מאפשר חווית נהיגה שקטה עוצמתית, ירוקה וחסכונית. מיצובישי מביאה הלכה למעשה את הפתרון הטוב ביותר הקיים היום לנהג הישראלי אשר רוצה להרגיש שקט ובטוח שהוא יכול להשתמש ברכב לכל שימוש, בכל טווח ובתצורת SUV אשר הינה הקטגוריה הצומחת ביותר בישראל היום.
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים