קליקAדיל  אוטוקאר: הזמנת ענק ל- 750 אוטובוסים קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

יצרנית האוטובוסים הטורקית, חברת אוטוקאר, דיווחה לאחרונה על הזמנה ענקית שהתקבלה מרשות התחבורה הציבורית של איסטנבול, וזאת לאספקת 750 אוטובוסים מדגם KENT, באורך של 12 מטר. היקף העסקה הוא כ- 124.8 מיליון יורו בסה"כ.
בפועל, הזכיה של אוטוקאר היא בשלושה מכרזים לאספקת 250 אוטובוסים כל אחד. המכרזים הללו התקיימו באוגוסט ואוקטובר 2012 וכן במכרז שהתקיים בינואר השנה.
באוטוקאר מרוצים כמובן מהזכיה בשלושת המכרזים, וזאת בשנה שהמפעל חודד יובל שנים להיווסדו. מנכ"ל המפעל, Serdar Gorguc, מסר כי האוטובוסים החדשים הללו יתרמו להסדרת התנועה בעיר הצפופה שמונה כ- 17 מיליון תושבים, וכי המכרזים הללו תורמים לביצור מעמדה של אוטוקאר כיצרן האוטובוסים הגדול ביותר בטורקיה.  האוטובוסים מדגם KENT מסוגלים להסיע עד 103 נוסעים בו זמנית. הציוד הסטנדרטי שלהם כולל מערכת לגילוי וכיבוי אש, מערכת בלמים אלקטרונית EBS ומתלה קדמי נפרד לשיפור נוחות הנסיעה. האוטובוס החדש כבר זכה לספר אותות הצטיינות ובהם
"Design Turkey Industrial Design Awards", “Best Design Award” ואות הוקרה במהלך שבוע האוטובוסים האירופאי (“European Bus&Coach Week”). באוטוקאר טוענים כי ההצלחה של האוטובוסים נובעת, בין השאר, מההשקעה הגדולה של החברה במחקר ופיתוח. כ- 4% מהכנסות החברה מקודשים כיום למו"פ, והחברה אף בנתה מתקן בחינה מתקדם לצורך שיפור תכנון האוטובוסים ובדיקה סופית שלהם לפני שיווקם. החברה מציעה כיום אוטובוסים בעלי מפרט טכני מגוון ובמידות אורך שנעים בין 5.8 מטר ל- 13 מטר. המטרה היא שכל חברה העוסקת בהסעות (תיירות ותחבורה ציבורית לסוגיה) יוכלו לקבל את האוטובוס המתאים ביותר לצרכיהן הייחודיים. הדג,ע,פ החברה, הוא "פשטות ופונקציונליות" המשולב עם גמישות והוצאה תפעולית נמוכה.


 

 
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים