QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד
 שנייה לפני שמחליפים לו קידומות - אולי הגיע הזמן להתקדם?

03/12/2015
שרות רכב ותחבורה 

השאלה מתי להחליף את הרכב היא אחת הדילמות הקשות בחייו של הנהג הממוצע. התלבטות מן הסוג הזה עולה לדיון בדרך כלל לפני שהרכב מחליף קידומת, אך האמת היא שהתשובה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. הנה כל היתרונות והחסרונות של המהלך
רכב פרטי הוא אחד מאמצעי התחבורה החשובים של העידן המודרני. הרכב משמש אותנו על בסיס יומי, אנחנו נעזרים בו כדי לבלות עם המשפחה ויש לו גם תפקיד פונקציונאלי. הוא מהווה תחליף לתחבורה הציבורית ורובנו לא יכולים להסתדר בלעדיו. יחד עם זאת, אחזקת רכב דורשת גם הוצאה כספית לא מבוטלת. כתוצאה מכך, אחת השאלות העיקריות שמעסיקות נהגים היא מתי כדאי להחליף את הרכב ולהתקדם לדגם חדש.
הדילמה לעיל מתעוררת אחרי שהרכב עובר מספר קילומטרים מסוים, או לחילופין מחליף קידומת. כולם רוצים לנהוג על רכב חדש ונוצץ, אך לא תמיד יש את האמצעים הכלכליים המאפשרים זאת. לכן התשובה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב והיא בעיקר מבוססת על מספר יתרונות וחסרונות.
היתרונות: רמת חיים, בטיחות וחיסכון בהוצאות שוטפות
היתרונות של החלפת רכב ישן הם קודם כל שיפור משמעותי ברמת החיים. רכב ישן כבר לא מתפקד כמו בעבר, הוא סובל משורה ארוכה של תקלות ולעיתים הוא גם מהווה סיכון בטיחותי. משפחה שמשתמשת ברכב מדי יום לא יכולה להרשות לעצמה להתפשר על פחות מהטוב ביותר.
דגמים ישנים לא עומדים בסטנדרטים המקובלים מבחינת זיהום אוויר, צריכת דלק ומבחני ריסוק. ההוצאות השוטפות על הרכב הישן גדלות מדי שנה ובתוך זמן קצר הוא הופך להיות לא משתלם. בנוסף, אף פעם אי אפשר לדעת מתי הרכב לא יניע ואיזה השלכות יהיו לזה. רק דגם חדש יכול לסייע לבעלי רכבים לישון בשקט בלילה ולהיות בטוחים שהם מקבלים את פתרון התחבורה היעיל ביותר.
החסרונות: הוצאה ראשונית גבוהה והשקעת זמן
החיסרון הברור של החלפת רכב הוא הוצאה כספית ראשונית גבוהה. זו הוצאה שעשויה להגיע למאות אלפי שקלים, לא כולל הזמן שאותו צריכים להשקיע בהשוואה בין דגמים, יצרנים וקטגוריות. לא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה לשאת בהוצאה כזו. התחרות בענף הרכב אמנם מסייעת לירידת מחירים, אך מדובר עדיין על סכום משמעותי שדורש היערכות.
מתוך האמור לעיל ניתן להסיק שכדאי לחפש אחר פתרון ביניים. פתרון כזה יכול לרכז את כל היתרונות של החלפת רכב, אך במקביל גם לסייע להתגבר על החסרונות. הפתרון עשוי להיות רכישת רכב בתשלומים, ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני. כך חוסכים את ההוצאה הראשונית ואפילו לא צריכים לבזבז זמן בהשוואה בין הדגמים המובילים. מעבר לכך, תמיד ניתן להתייעץ עם נציגי היבואניות כדי לשמוע המלצה על רכב שעונה בדיוק על צרכי המשפחה, הנהג והבית.  


 


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים