QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד
 נתיבי ישראל: נכנסו לשירות 10 ניידות שירות וסיור

11/9/2016
שרות רכב ותחבורה 

חברת נתיבי ישראל חנכה בטקס חגיגי 10 ניידות שירות וסיור שיעניקו סיוע ראשוני לכלי רכב שנתקעו, ללא תשלום.
שירותי הדרך יינתנו בפריסה ארצית, בדומה לניידות השירות הפועלות כיום בכביש 6.

מנכ"ל חברת נתיבי ישראל, ניסים פרץ, אמר בטקס: "זהו יום חג למשתמשי הדרך בכבישי הארץ. מהיום החברה תספק שירותי דרך. מדובר באירוע משמעותי ומכונן בחברה שכן השקת ניידות הסיור והשירות מהוות עוד שלב בחיבור של חברת נתיבי ישראל לציבור הישראלי וחיזוק אמון הציבור בחברה ובאנשיה.
יו"ר החברה עודד שמיר -  "זהו יום מיוחד ומרגש לחברת נתיבי ישראל. רגע של מימוש חזון והפיכתו למציאות. משוכנע שכבר מהיום ייהנו משתמשי הדרך ואזרחי מדינת ישראל  מהתמורה שיביאו ניידות השירות והסיור של החברה".

יצוין כי במהלך העבודות לשדרוג כביש 1 החדש, בין ירושלים לתל אביב, הופעלו שתי ניידות שירות כפילוט, שטיפלו עד כה באלפי קריאות של נהגים, שרכבם נתקע, וזכו לשבחים רבים מצד הנהגים.
צוות ניידות השירות יעניקו סיוע לנהגים שרכבם נתקע, החל ממתן עזרה ראשונה לנפגעים, עד להגעת צוותי החירום, וכלה בעזרה לנהגים שנתקעו עם רכבם כתוצאה מתקלה טכנית או מסיבה אחרת.

ניידות השירות והסיור יסייעו בפינוי כלי רכב תקולים מהדרך למקום בטוח, סיוע לנהגים על מנת לאפשר את המשך הנסיעה, סיוע בהחלפת גלגל ובהתנעה של כל סוגי הרכב, סימון מכשולים ומפגעים ביום ובלילה, מתן סיוע ראשוני לבידוד שטח בכיבוי דליקות, סיוע לגורמי הביטחון בחסימה וסגירת צירים

הניידות תופעלנה על ידי מרכז הבקרה של נתיבי ישראל , כמו כן יהיה באפשרותן לצלם אות וידאו ולשדר בזמן אמת למרכז הבקרה של נתיבי ישראל.
מרכז הבקרה יפעל בתאום עם חברת "חוצה ישראל" ומפעילי דרך נוספים וכן כוחות הביטחון על מנת לאפשר את מלוא המידע במקרה חירום.

זמן התגובה של ניידות החילוץ יעמוד על דקות בודדות. הניידות אובזרו בציוד חדיש, תקני ובטיחותי, היכול לספק מענה ראשוני כמעט לכל תקלה בכלי הרכב.  
צוותי החילוץ יהיו בקשר שוטף עם מרכז הבקרה של חברת נתיבי ישראל, 2120*, ויענו לקריאות מצוקה של נהגים שנאלצו לעצור בצד הכביש או בשול הדרך, מכל סיבה שהיא. השירות החדש מתוכנן להתחיל לפעול ברבעון השני של שנת 2016.
בין הכבישים בהם יועל השירות, באזור  בצפון: כביש 77 בין יקנעם לרמת ישי, כביש 65 מעפולה לצומת קדרים, כביש 85 מעמיעד עד עכו, באזור הדרום: כביש 40 מקרית מלאכי ועד באר שבע.

שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, ציין כי הניידות החדשות יופעלו על ידי צוותים מקצועיים, בעלי הכשרה מיוחדת, שיספקו מענה ראשוני ומיידי לכלי רכב הנמצאים במצוקה וזקוקים לעזרה דחופה. לדבריו, השירות החדש יפחית את ההפרעות לתנועה ואת הסיכון לנהגים, הנגרמים כתוצאה מעצירה של כלי רכב בצד הדרך או בשולי הכביש.

מערך ניידות הסיור והשירות יכלול בשלב א', 10 ניידות אשר תהיינה מצוידות בכל הדרוש לטיפול באירועים בדרך ובמתן סיוע לנהגים ובכלל זה:
הניידות תפעלנה 16 שעות ביממה בין השעות 06:00 ועד 22:00.


 


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים