קליקAדיל קרסו מוטורס רוכשת 50 אחוזים מחברת נתיב אקספרס קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

קרסו מוטורס, יבואנית מכוניות רנו וניסאן, הודיעה לאחרונה על כוונתה לרכוש כמחצית ממניות חברת נתיב אקספרס. רכישת המניות תתבצע ממשפחת עפיפי המחזיקה היום בבעלות המלאה על החברה..
האחרונה מפעילה אשכולות אחדים של תחבורה ציבורית ברחבי הארץ, לאחר זכייתה במכרזים שפרסם משרד התחבורה.
מבחינת קרסו מדובר בכניסה לפלח פעילות חדש שבו לא עסקה עד כה. מדיווח החברה עולה כי בין שתי החברות נחתם מזכר הבנות. שתי החברות הצהירו על כוונתן להגיע לחתימה על חוזה מחייב בהקדם, וזאת בהתאם לבדיקת נאותות, כשערכה של החברה יקבע על פי הערכת שווי של מעריך חיצוני.
אחד הגורמים המרכזיים לעסקה טמון בזכייתה של חברת נתיבי אקספרס במכרז של משרד התחבורה להפעלת אשכולות תחבורה ציבורית באזור הגליל. לצורך כך ולצורך הפעלתו של אשכול הקווים נדרשת השקעה של יותר מ-300 מיליון שקל. השקעה זו תתחלק, אם יחתם החוזה, בין חברת קרסו לבין חברת עפיפי.
קרסו מסרה כי ההסכם כפוף לאישוריהם של הממונה על ההגבלים העסקיים ומשרד התחבורה.

יבואני הרכב מרחיבים את פעילותם לתחום התחבורה הציבורית

במידה וההסכם יחתם, קרסו מוטורס תצטרף למכשירי תנועה וקבוצת מאיר, השותפות בבעלות על חברות תחבורה ציבורית וגם מוכרות להם אוטובוסים ושירותים תפעוליים אחרים, כגון שירותי מוסך. כידוע, חברת מכשירי תנועה מחזיקה ב-31.5 אחוזים ממניות מטרופולין. מכשירי תנועה מכרה לאחרונה למטרופולין כ- 110 אוטובוסים מדגמי מאן אותה היא מייבאת. במקביל, חברת 'מאיר' מחזיקה בנתח של 35% ממניות חברת 'קווים', שצי האוטובוסים שלה מבוסס על דגמי וולוו (המיובאים ע"י קבוצת מאיר). מעבר לכך, המרכב העילי של האוטובוסים הללו מיוצר במפעל 'מרכבים' שגם הוא נמצא בשליטת חברת מאיר.

 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים