קליקAדיל נתיב תחבורה ציבורית בין מחלף חולות למחלף חולון קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

בימים אלה נפתח לתנועה נתיב נסיעה שלישי, בנתיבי איילון, בקטע שבין צומת חולות ועד מחלף חולון. הנתיב החדש שאורכו כ- 12 קילומטרים ישמש בין השעות 06:30 ל- 09:00 בבוקר כנתיב תחבורה ציבורית (נת"צ) עבור אוטובוסים ומוניות, זאת, במסגרת התוכנית לעודד את השימוש בתחבורה הציבורית.
פתיחת הנתיב צפויה להקל באופן משמעותי על עומסי התנועה בנתיבי איילון ולקצר באופן ניכר את זמני ההגעה של הנהגים המבקשים להגיע לתל אביב מכיוון דרום. יצויין כי קטע הכביש שבין חולות לחולון הוא אחד מקטעי הכביש העמוסים ביותר  בישראל. מידי יום חולפים בכביש כ- 150 אלף כלי רכב. הנתיב החדש, שישמש גם כנתיב תחבורה ציבורית, יאפשר גישה מהירה לתל אביב מיעדים מרכזיים שעד כה לא נהנו מתחבורה ציבורית, מהירה לתל אביב, דוגמת רחובות, יבנה, אשקלון, נס ציונה וקרית מלאכי.
שר התחבורה הנחה את חברת נתיבי איילון לפתוח לתנועה את נתיב הנסיעה השלישי, בכביש 20, מדרום לצפון זאת, לאחר שלפני קצת פחות משנה הורה על פתיחת הנתיב המקביל, מצפון לדרום.
בימים אלה בוחן משרד התחבורה היתכנות להקמת חניון "חנה וסע" בדומה לחניון שפירים, שהוקם בכניסה לתל אביב. על פי התוכנית יועמד לרשות הציבור שרות שאטלים (היסעים מיוחדים) מהחניון, ישירות למרכז תל אביב, במשך כל שעות היום.

 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים