קליקAדיל  אופל Mokka זכתה בחמש כוכבי Euro NCAP קליקAדיל
וצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיות
 
 


  שרות רכב ותחבורה
 

באופל הודיעו לאחרונה על זכייתו של דגם ה- Mokka SUV בחמישה כוכבי בטיחות, שהוענקו לה על ידי ה- Euro NCAP (European New Car Assessment Program). המכונית נבחנה בארבע קטגוריות של בטיחות: ישיבת מבוגרים, ישיבת ילדים, הולכי רגל וסיוע בטיחותי. בסיכום הניקוד בכל הקטגוריות יחד,  השיגה ה-Mokka  את הניקוד הגבוה ביותר מבין כלל המכוניות שנבחנו. בהישג זה, מצטרפת ה-Mokka לדגמים האחרים ממשפחת אופל, ביניהם הקורסה, אסטרה, אמפרה, אינסיגניה, מריבה והזאפירה- שזכו אף הן בדירוג הגבוה ביותר של Euro NCAP.
אופל Mokka SUV קיבלה את מספר הנקודות המרבי בקטגוריית הסיוע הבטיחותי (safety assist), בין המכוניות היחידות מהשוק האירופאי שהשיגו ניקוד זה. בין היתר, Euro NCAP העניק ל-Mokka ציון חיובי עבור מערכת בקרת היציבות שלה, ESP®Plus, עבור פונקצית תזכורת חגורת הבטיחות, ועבור מערכת הגבלת המהירות. כל אלה, מוטמעים ב-Mokka ומאפיינים את הדגם.  
בקטגוריית ישיבת המבוגרים, השיגה ה- Mokka דירוג של 96 אחוזים מתוך 100. תוצאה מצוינת זו הושגה בשל כריות האוויר, הכלולות בדגם מלפנים ומצדי הגוף, חגורות כפולותpre-tensioners , המפחיתות מעמסה, וכן משענות ראש מתכווננות במושבים הקדמיים, המיועדות למנוע פגיעה בחוליות הצוואר במקרה של התנגשות בחלק האחורי. בנוסף, ה-Mokka מצוידת ב- pedal release system, להגנת החלק התחתון של הרגל, במקרה של התנגשות קדמית.
בקטגוריית ישיבת ילדים, ציינו Euro NCAP: " ה-Mokka השיגה את הניקוד המקסימאלי, המתבסס על מבחן דינמיקה עם בובת הדמיה של ילד בן 3. הציון המעולה הושג הודות למושבים הבטיחותיים של אופל, אשר  מגיעים כסטנדרט עם ISOFIX בחלק החיצוני האחורי. בקטגוריית בטיחות הולכי הרגל, קיבל הפגוש של דגם ה-Mokka את הניקוד המקסימאלי".
מבחינת סעיף הבטיחות האקטיבית, שהציג יכולות העולות על דרישות ה- Euro NCAP, כוללת ה-Mokka מאפייני בטיחות רבים. ה-SUV מציג טכנולוגיות חדשניות, המסייעות לנהג להימנע מהתנגשות, כגון תאורה הקדמית (AFL) המבוססת על הדור השלישי של Bi-Xenon lighting system , מגבירה את בטיחות הנהיגה וכוללת HBA. מצלמת העין הקדמית של אופל זמינה גם היא במכונית. היא מאפשרת לנהג זמינות למספר פונקציות, לרבות ל- LDW, ולדור השני של אביזר זיהוי תמרורים. מבחינה זו, אין לדגם ה- Mokka מתחרים שכן אין עוד דגם sub-compact SUV המציע מערכות שכאלה המעלות את רמת הבטיחות ונוחות הנהיגה.
אופל Mokka- SUV תשווק בישראל במהלך הרבעון השלישי לשנת 2013.

 


 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 

 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים