קליקAדיל לראשונה בתחבורה הציבורית: "כרטיס מנוי גמיש חדש"  קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 


החל מחודש ינואר יונהג גם כרטיס חופשי חודשי גמיש, משולב רכבת- אוטובוס, המאפשר נסיעה ללא הגבלה במשך 30 ימים רצופים, מיום רכישת הכרטיס, ברכבת ובקווים המזינים של האוטובוסים.
עד כה ניתן היה לרכוש כרטיס "חופשי חודשי" לרכבת, לתקופה של חודש קלנדרי בלבד. החל מ-1 בדצמבר יותאם הכרטיס לצרכיו האישיים של הנוסע ותינתן לו אפשרות לרכוש את המנוי, בכל אחד מהימים של השנה ולנסוע ברכבת ללא הגבלה, במשך  30 יום ברציפות מיום רכישת הכרטיס.
הכרטיס החדש מהווה מענה הולם לנוסעים מתמידים ברכבת שרכשו מנוי "חופשי חודשי" וקיבלו כרטיסי נסיעה חינם, בעקבות אי עמידה בזמנים או איחור של הרכבת והופלו לרעה לעומת הנוסעים המזדמנים. לדברי שר התחבורה, "מהחודש הבא יוכלו נוסעים אלה לדחות את מועד רכישת הכרטיס הגמיש עד לאחר ניצול הכרטיס שקיבלו וכך שהפיצוי הניתן לנוסעים המתמידים יהפוך לאפקטיבי במיוחד".
הכרטיס החדש ייתן מענה יעיל גם במקרים של סגירת קווי הרכבת, בעקבות שיפוצים או הרחבה של מסילות, לתקופה של מספר ימים. במצבים אלה נוסעי רכבת רבים נמנעו מרכישת כרטיס "חופשי חודשי" בשל העבודות והחשש להפסיד ימי נסיעות בשל אי ניצול מקסימלי של הכרטיס.
מ-1 בינואר 2014, יונהג גם כרטיס חופשי חודשי גמיש, משולב חדש רכבת- אוטובוס, המאפשר נסיעה ללא הגבלה במשך 30 ימים רצופים, מיום רכישת הכרטיס, ברכבת ובקווים המזינים של האוטובוסים.
יצויין כי כרטיסי מנוי תקופתיים "חופשי חודשי", מגלמים כיום הנחה של 42.5% וזאת, בעקבות ההחלטה מלפני כשנתיים להרחיב את הסדר ההנחות לכל קווי הרכבת בארץ.
הנהגת כרטיסי המנוי החדש נועדה להגדיל את מספר המשתמשים ברכבת בפרט ובתחבורה הציבורית בכלל. "המטרה היא לגרום לבעלי הרכב הפרטי לעבור  לתחבורה הציבורית בשל זמינות גבוהה יותר, תעריפים זולים יותר ורמת שירות טובה יותר של התחבורה הציבורית." אמר כץ.

  
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים