קליקAדיל קוגל: נתמך למגוון גדול של משימות
רוצה לקנות משאית או מסחרית חדשה ולחסוך אלפי שקלים?
מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיות

מסחריות
 

 
 


  שרות רכב ותחבורה


יצרנית הגרורים השלישית בגודלה בגרמניה, חברת קוגל, חשפה בתערוכת הגרורים בהאנובר את הנתמך בעל המבנה המיוחד, המכונה Kögel Flexiuse. היתרון של נתמך זה טמון בכך שניתן להתאים אותו למגוון גדול מאוד של סוגי תובלה, וזאת בשל גמישותו המודולרית. גמישות זו מאפשרת לשנות את צורת הריתום לתומך, וזאת בטווח של מידות שנע בין 965 ל- 1150 מ"מ. התוצאה היא שהנתמך הבודד מסוגל לבצע מטלות רבות, אפשר לחסוך ברכישת נתמכים ייעודיים, ובשורה התחתונה הוא חוסך לחברת התובלה זמן וכסף.
הנתמך החדש מבוסס על שני הנתמכים רבי-המכר הוותיקים של קוגל: ה- Cargo וה- Mega.
מעבר לכך, לנתמך ה- FlexiUse החדש ישנם יתרונות נוספים ובהם האפשרות להתחבר לשני גבהים של צלחות, וזאת כשהוא מצוייד במערכת המאפשרת לשנות את הגובה בצורה מהירה ואוטומטית. כל שנדרש הוא לחבר את מחבר בלמי השירות (הכף האדומה) לאחד שני המחברים הקיימים. אם הנהג רוצה גובה רתימה שנע בין 1000 ל- 1150 מ"מ אזי הוא נדרש לחבר למחבר האדום הגבוה, ואם הוא מעוניין בגובה רתימה שנע בין 965 ל- 1000 מ"מ, אזי הוא נדרש לחבר למחבר האדום התחתון. כל שאר הפעולה מתבצעת בצורה אוטומטית לחלוטין. 
גם את גובה המרכב של הנתמך ניתן לכוון, וזאת ללא קשר ישיר לגובה הרתימה של התקן הגרירה. לצורך כך למרכב יש 6 אמצעי כוון גובה קדמיים, ועוד 3 אמצעי כוונון מאחור. באמצעות המערכת הזאת ניתן להתאים את גובה המרכב ב- 300 מ"מ מלפנים וב- 150 מ"מ מאחור. הכוונון מאחור ומלפנים אינו קשור זה לזה, וכל אחד מהם פועל בצורה עצמאית לחלוטין. בתצורה המקסימלית, הנתמך מסוגל להוביל מטען בנפח של 100 ממ"ק. בחברת קוגל טוענים כי ההתאמה הזאת מאפשרת לחסוך בדלק רב, הן במצב של תובלה והן בנסיעה ללא מטען. הגמישות התפעולית הרבה מאפשרת לחברת התובלה גם למכור אותו ביתר קלות בתום השימוש בו, מבלי להתגמש ובמחיר גבוה יותר מנתמך רגיל.
צמיגי הנתמך הם סטנדרטיים לחלוטין, במידות 385/55 R 22.5 t , עם בלמי דיסק גדולים בקוטר 430 מ"מ. העלות התפעולית הכוללת של הנתמך קל-המשקל היא נמוכה, כשהנתמך וחיבוריו עוברים תהליך מיוחד ' Nano Ceramic Technology ' למניעת חלודה בצירוף עם עם חיפוי צבע מסוג cathodic dip-paint coating המקטין אף הוא את נזקי הקורוזיה לאורך שנות התפעול הממושכות. מחברת קוגל נמסר כי הנתמך החדש ישווק לשוק האירופאי בתחילת 2013.
 קליקAדיל
סרוק את הקוד!

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים