קליקAדיל סיטרואן ג'אמפי קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיות
 

  דובי זכאי, שרות רכב ותחבורה 
 

לפני כמה שנים אספתי חבורה של חברים וירדנו, אם אינני טועה, 9 איש ואישה לאילת, כולנו דחוסים בג'אמפי אחת. לחברים שרכבו איתי על הג'אמפי היו ספקות לגבי יכולות הרכב - אם נגיע איתו לאילת ואם בכלל... למרות המנוע הקטן יחסית, וכוחות הסוס הדלים יחסית, הרכב סחב ועוד איך. כבר אז חמדתי את הג'אמפי של סיטרואן. הג'אמפי הוא מסוג הרכבים האפורים, לא מתקשט בעיצוב משוגע, סולידי כמו חבר טוב אמיתי שאפשר לסמוך עליו.
בדגם החדש לקח לי דקות ארוכות להבין שבלם היד נמצא בצידו השמאלי של הנהג, במרווח בין המושב לדלת הנהג. תנוחת הנהיגה - כמו של אוטובוס קטן. ההילוכים  במיקום נוח ויחסי העברה מאפשרים להגיע מהר להילוך שישי ולהישאר עליו גם שיורדת המהירות, בזכות מנוע גמיש. מאחור - שתי שורות של מושבים, האחורית קצת דחוסה, בגלל הרצון לתת מקום מרווח למטען. הנוסעים שצרפתי גם הפעם דיווחו שהיה נוח מאחור, למרות שקצת צפוף להם לרגליים, אבל יש יתרון למשענת הספסלים שניתנת לכיוונון לנוחות הנוסע. מיקום המושבים גבוה יחסית, כך שנוח לנוסעים לראות את הנוף מהחלונות הגדולים. הדלת האחורית גדולה, כניסה מרווחת, מחייבת קצת ספורטיביות לאלה שאמורים להיכנס מאוחר.
בתחילה תא הנהג נראה סתמי מאוד, לוח שעונים לא מדהים, אם כי פונקציונאלי וכיסא סביר, אך ברגע שיושבים ומפעילים את המנוע, משלבים בהילוך ראשון, מכאן כבר הכול מחליק. הראות מסביב מאוד טובה, למרות קורת הצד העבה. מנוע הטורבו דיזל, 2.0 ליטר, מספק את יכולת התנועה והקלות, 122 כ"ס בארצנו זה מספיק, (אף שהדגמים האירופאים יש 140, 160 כ"ס), לנו בהחלט הספיקו כ"ס הצנועים עם הטיפוס לירושלים. צריכת הסולר עמדה על 12.5 ק"מ לליטר שזו, תודו, צריכה נאה למדי. הבלמים מצוינים, בולמי הזעזועים טובים, כיאה לאם הרוחנית סיטרואן. נסיעה בבמפרים כמעט ללא בלימה הביאו תוצאות מעט איטיות וקופצניות לבולמי הזעזועים. התנהגות הכביש מצוינת, ההיגוי רך, רדיוס הסיבוב נוח, הרכב נועד להולכת נוסעים במחיר סביר ללא פינוקים מיותרים (ברכב מותקנת טלוויזיה ואפשרות וידיאו, בתוספת של כ-2,800 שקל), עושה את העבודה. מתאים לאוטובוס ציבורי זעיר לשמונה נוסעים. סירואן ג'אמפי, 2.0 ליטר, 122 כ"ס, מחיר מיוחד כ-165,000 שקל. דגם אוטומטי במחיר של כ-188.000 שקל. 

רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 

 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים