QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד
   איווקו ממשיכה לקטוף פרסים

1/05/2017
שרות רכב ותחבורה 

מפעל IVECO במדריד הוא הראשון מבין 64 המפעלים של קבוצת CNH Industrial ברחבי העולם שהשיג את הרמה הגבוהה ביותר של מצוינות בייצור וקיבל הסמכה ברמת זהב ב-WCN
המפעל במדריד מייצר את קו המשאיות הכבדות של  IVECO הכולל את ה-Stralis NP וה-XP החדשות ואת קו ה-Trakker לשווקי העולם לרבות ישראל
גם המפעל השני של IVECO בספרד, הממוקם בויידוליד, נמנה עם המפעלים הטובים ביותר מבין 64 המפעלים של CNH Industrial  בעולם והוא מרוחק מהסמכה ברמת זהב בנקודה אחת בלבד.
פייר לאהוט, נשיא מותג IVECO  ציין: "אנו גאים מאוד במפעל במדריד ובהסמכת הזהב שקיבל בתוכנית WCM. זהו הישג כביר שהתאפשר הודות לעבודת הצוות, המחויבות והנחישות של כל עובדי המפעל. השקענו רבות במפעל זה והודות למאמצים המתמשכים של כל המעורבים בייצור, בנינו מחדש את תהליכי הייצור. התוצאה היא האיכות הטובה ביותר בכל כלי רכב שיורד מפס ההרכבה".
טופ פרבאטן, מנהל הייצור הראשי של קבוצת CNH Industrial הוסיף: "התחלנו לעבוד על תכנון מחדש של התהליכים במפעל שלנו כבר לפני 10 שנים וללא נחנו לרגע בתהליך השיפור המתמיד. כיום, המפעל ממוקם גבוה מאוד מבחינת איכות הייצור והגענו לרמה הגבוהה ביותר, אך זה אינו היעד הסופי מבחינתנו אלא תחילתה של תקופת המצוינות הבאה. אנו נמשיך ונעבוד באותה חריצות כדי להמשיך בשיפור המתמיד ולספק ללקוחותינו את האיכות הטובה ביותר במשאיות איבקו שלהם."
המפעל של IVECO במדריד, ספרד, הוא מתקן הייצור הראשון של CNH Industrial Group המקבל הסמכה ברמת זהב כחלק מתוכנית World Class Manufacturing (ייצור ברמה עולמית – WCM), שהוא אחד מתקני הייצור הגבוהים ביותר בתעשיות הייצור ומתייחס לניהול משולב של מפעלי ותהליכי הייצור. בעקבות הישג זה, המפעל מחזיק כרגע בהסכמה הגבוהה ביותר מבחינת מצוינות בייצור מבין 64 מתקני הייצור של הקבוצה.
כתוצאה מהשיפורים שהושקו במהלך השנים השיג המפעל במדריד את התוצאות הטובות ביותר בתולדותיו בביקורת של WCM. שיפורים אלה תורגמו לגידול מתמיד בבטיחות, איכות גבוהה של התהליכים והמוצרים ורמת שירות של 100%. בנוסף, השיפורים הסביבתיים יוצאי הדופן שהשיג המפעל, הביאו לצמצום של 53% בפליטות דו-תחמוצת הפחמן לכל כלי רכב המיוצר במפעל ולמחזור של 99% מהפסולת הנוצרת בתהליך הייצור.
רוב השיפורים התאפשרו הודות למעורבותם של עובדי המפעל בתוכנית להגשת הצעות. המפעל במדריד מוביל מבין כל מפעלי הקבוצה עם 28 הצעות שיפור לשנה לעובד.

המפעל במדריד: מספרד לכל חלקי העולם

המפעל של IVECO במדריד כולל קווי ייצור ומרכז מחקר ופיתוח עבור המשאיות הכבדות של המותג: דגם Stralis החדש, לרבות גרסת הדיזל, ה-Stralis XP וגרסאות הגז הדחוס (CNG) והגז הנוזלי (LNG), ה-Stralis NP וה-Trakker. תהליך הייצור הגמיש והמורכב באתר מאפשר לייצור עד 300,000 גרסאות שונות של כלי רכב אלה. 87% מהייצור מיועדים לייצוא, בעיקר לשוקי אירופה אך גם לאפריקה, אסיה ודרום אמריקה.
המפעל מעסיק יותר מ-2,500 עובדים, ומתגאה בשיעור הנשים הגבוה ביותר במגזר הרכב בספרד: 21%. בשנה שעברה קיבל המפעל את פרס המצוינות של מכון קייזן (Kaizen) בקטגוריית השיפור המתמיד.
גם המפעל השני של IVECO בספרד, הממוקם בויידוליד, נמנה עם המפעלים הטובים ביותר מבין 64 המפעלים של CNH Industrial  בעולם והוא מרוחק מהסמכה ברמת זהב בנקודה אחת בלבד.
ב-2012 החליטה IVECO לרכז את כל פעילויות הייצור של קו המשאיות הכבדות בספרד. משמעות המהלך הייתה הכפלת הייצור במדינה. מאז השקיעה החברה 500 מיליון אירו במפעליה בספרד ושואפת להמשיך להגדיל את קיבולת הייצור וההתמחות של שני המפעלים במדריד ובוויידוליד.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים