קליקAדיל היטאצ'י משיקה מחפר היברידי קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיות
 

  שרות רכב ותחבורה 

בחטיבת כלי הצמ"ה של היטאצ'י משיקים בימים אלה מחפר היברידי גדול, מדגם ZH200. המחפר החדש מאופיין בנצילות מעולה המשולבת כמובן עם צריכת דלק נמוכה במיוחד. מחברת היטאצ'י נמסר כי הביצועים של המחפר ההיברידי דומים לדגם הסטנדרטי של היטאצ'י (ZX200-3).
 המחפר ההיברידי כולל מנוע דיזל קונבנציונלי וכן מערכת העברת כוח חשמלית המסייעת בהפחתת צריכת הדלק. הפחתת צריכת הדלק של המחפר ההידראולי תורמת באופן משמעותי להפחתת העלויות התפעוליות של הכלי, וכן להפחתת פליטת דו תחמוצת הפחמן.
בפועל, בכל פעולת האטה של הכלי, הן בתנועת ההתקדמות והן בתנועה הסיבובים, המערכת טוענת את המצברים שנמצאים מתחת למרכב. הטעינה הזאת מסייעת לאחר מכן לצורך פעולה אפקטיבית של הכלי. הכלי החדש כולל שלוש משאבות הידראוליות ושלושה שסתומי בקרה, וזאת בהשוואה לדגם הקונבנציונלי שכולל רק שתי משאבות ושני שסתומי בקרה. היעד שהציבו מהנדסי היטאצ'י הוא לייעל ככל האפשר את פעילות הכלי, תוך השגת חיסכון מרבי בצריכת האנרגיה.
בשורה התחתונה, המערכת ההיברידית המכונה “TRIAS-HX” מאפשרת חיסכון של 20% בצריכת הדלק, וזאת בהשוואה לדגם הקונבנציונלי. עם מוסיפים את מצב ה- Eco–mode, אזי ניתן להשיג חיסכון נוסף של 5% בצריכת הדלק. הפירוש המעשי של ה- Eco–mode הוא הפחתת סל"ד המנוע , בעוד שדווקא יותר שמן זורם בעורקי המערכת ההידראולית.
החיסכון בדלק מושג גם הודות ליחידה האמונה על הפסקת פעולת המנוע בעת שהאחרון מופעל בסרק. כשהמחשב מאתר פעולת סרק שנמשכת זמן קצר הוא מכבה את מנוע הדיזל בצורה אוטומטית (Automatic idling stop) . ההדלקה נעשית אף היא בצורה אוטומטית לחלוטין, וזאת בעת שהמפעיל פוקד על התחלת תנועה של הכלי.
 
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים