קליקAדיל  משרד התחבורה: מידע על ההיסטוריה של הרכב קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

בימים אלה משיק משרד התחבורה פיילוט בעמדות המקוונות של משרד הרישוי. בעמדות החדשות יוכל רוכש פוטנציאלי של כלי רכב משומש לקבל מידע אודות היסטוריית הבעלויות של כלי הרכב אותו הוא מעוניין לרכוש. הפיילוט יחל במשרד הרישוי בחולון, כשבמסגרת הפיילוט יוכל כל נהג לקבל תדפיס מידע מפורט על הגבלות והיסטוריה של הרכב כולל בעלויות קודמות, באמצעות עמדות השירות האוטומטית.
בעמדות השירות האוטומטיות ניתן יהיה לקבל תדפיס מפורט על הרכב. כך למשל, בפעם הראשונה יוכל כל רוכש רכב לראות עם הרכב היה רשום בעבר על שמה של חברת ביטוח. בקרוב יורחב השירות החדש לכל העמדות השירות, הממוקמות בסניפי הסופר פארם. לדבריו, בתוך מספר חודשים ניתן יהיה לברר, באמצעות עמדות שירות אלה גם את מספר הנקודות שצבר הנהג לחובתו.

במקביל לכך, משרד התחבורה השיק קמפיין ארצי נרחב של עמדות שירות אוטומטיות להנפקת רישיונות נהיגה ורכב, המוצבות בעשרות סניפי רשת הסופר פארם, בכל רחבי הארץ.
עמדות השירות הוצבו בסניפי הסופר פארם, בכל רחבי הארץ, בהם : תל אביב, ירושלים, חיפה, קרית גת, עפולה, כרמיאל, כפר סבא, טבריה, חדרה, באר שבע, אשקלון, אשדוד, אום אל פחם, כפר יסיף, סחנין עכו, נהריה, שפרעם, ראש העין, רחובות, נתיבות, מגדל העמק, דימונה, ואור יהודה.
כמו כן הוצבו עמדות שירות אוטומטיות, בסניפי משרד הרישוי המחוזיים וכן בקניון סירקין, בפתח תקוה וקניון הדרים בנתניה, באמצעותן ניתן להנפיק רישיונות נהיגה ורכב או לשלם עבורם . השירות בעמדות הממוחשבות ניתן ללא תוספת עמלה.
שר התחבורה ציין כי העמדות הממוחשבות ישפרו באופן משמעותי את השירות לציבור, ויפחיתו את העומסים במשרדי הרישוי, "עמדות השירות הממוחשבות יאפשרו לציבור הנהגים לחסוך זמן יקר וימנעו את הצורך להגיע אל משרדי הרישוי" הוסיף כץ.

  
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים