קליקAדיל  פונטיין: קיט משודרג לשיפוץ צלחת הגרירה קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

יצרנית מכלולי התקני הגרירה, חברת פונטיין, פיתחה לאחרונה קיט מיוחד לתיקון צלחת הגרירה.
חברת הבת, Fontaine Parts Connection, איחדה שישה קיטים שהיו קיימים עד היום לשיפוץ הצלחת, ואיחדה אותם לקיט אחד. הקיט המשודרג נועד לת מענה לכל אלה שמשפצים את צלחות הגרירה, והעבודה נעצרת בשל הצורך לבצע פעולה נוספת שאינה כלולה בקיט השיפוץ שבידי הטכנאי. בפונטיין הגיעו להכרה שטכנאי השירות יוצא מתוסכל מכך שאין בידיו את הרכיב שנדרש לו להשלמת השיפוץ, וכך במקרים רבים עבודת השיפוץ והתיקון אינה מסתיימת במועדה. במקרה זה התרחיש השכיח הוא שיש ריבוי של עבודות במקביל, וקשה לעקוב מה בוצע בכל אחת מהצלחות ואילו עוד פעולות נותר לבצע.  השורה התחתונה מבחינת הטכנאי ובית המלאכה היא פשוטה: אבדן של זמן עבודה, בזבוז של כסף, לקוחות שמתרעמים על כך שהצלחת המשופצת אינה מגיעה במועד וגם בית המלאכה עמוס לעייפה בצלחות, כלומר אין ניצול אופטימלי של תשתיות המקום.  
הקיט החדש מיועד למספר דגמי צלחות, מסדרת ה- 6000 , 7000 , 7000 Clean Connect וסדרת ה- Ultra NT top plates. הקיט תומך בשיפוץ צלחות שיוצרו בטכנולוגיה המתקדמת שפותחה בחברה ואשר מכונה ' Fontaine’s No-Slack II lock technology', טכנולוגיה שיושמה בחלק ניכר מהצלחות שיוצרו במהלך 15 השנים האחרונות בחברה. מפונטיין נמסר כי הקיט המשודר כולל אך ורק רכיבים מקוריים של פונטיין, בדיוק אותם רכיבים שמותקנים בצלחות הגרירה המקוריות. מכיוון שכך, יש תאימות מלאה בין הרכיבים בערכה לבין הרכיבים שבצלחת, ולא יכולים להיווצר מצבים של אי-התאמה.  
הקיט כולל הוראות ברורות לטכנאי השירות כיצד לפרק וכיצד להרכיב מחדש את הצלחת, כשתהליך ההרכבה כולל סרטון וידאו הדרכתי שמיועד להקל עוד יותר על תהליך ההרכבה מחדש. הטכנאי אינו נדרש לחפש את הסרט. על הרכיב הרלבנטי יש קוד QR, וכאשר הוא נסרק – הוא מוביל מיד לסרטון ההדרכה הרלבנטי באינטרנט. 
 
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים