וולוו: מבחן הנוסע המעופף הוכתר בהצלחה

09/12/2016
שרות רכב ותחבורה 

מבחן 'הנוסע המעופף' (‘The Flying Passenger’ ) של וולוו משאיות הוכתר לאחרונה בהצלחה נאה.
מדובר בשילוב ייחודי של מערכת העברת הכוח החכמה של משאיות וולוו לבין פעלולי מצנחי רחיפה מרהיבים.
'הנוסע המעופף ' מסמן משהו חדשני בעולם עבור משאיות וולוו. במבחן האחרון שצולם ושודר בשידור חי , משאית ה- FH של וולוו גררה מצנח רחיפה במעבר הרים בקרואטיה.
זהו  פעלול דיוק שאף פעם לא נוסה עד כה.  במסגרת הפעלול, נהג המשאית נדרש לשמור על מהירות שיוט גבוהה כדי לשמור על מצנח הרחיפה באוויר, ובו בזמן להתאים את המהירות
לדרישות של 'הנוסע המעופף' הרתום למצנח הרחיפה.  בוולוו טוענים כי המבחן מדגיש את הביצועים הייחודיים של מערכת העברת הכוח, מערכת המצוידת במצמד כפול מדגם ה- I-Shift.

במהלך הנסיעה עוצרת הנשימה, וולוו FH גררה מצנח הרחיפה עד כביש הררי תלול תחת הפתח הצר של גשר עילי.
המרחב ההדוק מחייב דיוק גבוה בנהיגה במהירות שיוט קבועה, וזאת ללא כל מקום לטעויות.
המבחן הוקם כדי להדגים את ביצועי מערכת הכוח המאפשרת ביצועים מצוינים תוך בעת ובעונה אחת להורדת באופן משמעותי את צריכת הדלק.
"נהיגה על הילוכים גבוהים ואבטחת החלפת הילוכים חלקה מהווים גורם חשוב עבור יעילות דלק.
מצמד Dual I-Shift מאפשר נסיעה חלקה תוך שהייה בהילוכים גבוהים בסיבובים נמוכים", אומרת סטפאן ונדברג, מנהל מוצר כברת דרך ארוכה בוולוו משאיות .
בנוסף, לתיבת ההילוכים הייחודיות יש השפעה חשובה על תפוקת העבודה. ממסרת ה-I-Shift בעלת המצמד הכפול מספקת החלפת הילוכים המשמרת את כוח המנוע, מבלי לאבד מומנט בעת החלפת ההילוכים בתנאים קשים.
"עמידה בזמנים וצריכת דלק נמוכה, אפילו בזמן נהיגה במעלה ההר ובכבישים מפותלים, כל אלה הם המרכיבים העיקריים להצלחה עבור רבים מלקוחותיה של וולוו.
" הנוסע המעופף 'ממחיש בבאופן החזותי ביותר את הביצועים של וולוו משאיות בכושר הנהיגה , אומר קלאס נילסון, נשיא וולוו משאיות.

"הנוסע המעופף" הוא הפרק האחרון בסדרה מבחן בשידור חי 'וולוו משאיות. הצלחות העולמיות קודמות כוללות 'פיצול האפים', 'The הפעלולים האוגרים' ו 'יראה מי נהיגה'. בסיכומו של דבר, הסדרה מבחן חי נצפתה מעל 100 מיליון פעמים ב- YouTube.

האתגר נורה האלפים הדינריים בקרואטיה בכבישים סגורים ותחת פיקוח בטיחות מחמיר.


 

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים