קליקAדיל  חדש: רציף העמסה אוטומטי קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

יצרנית הגרורים האמריקאית Freighter השיקה לאחרונה מערכת ייחודית שכוללץ רציף העמסה שמתכוונן אוטומטית לגובה. קומת הביניים של הגרור  אמורה להקל מאוד על פעולות העמסת ופריקת הסחורה, וזאת בהתאם למאפייני המטען שעל הרכב. המשמעות היא שניתן לשנות את גובה קומת הביניים, ובדרך זו לנצל בצורה הטובה ביותר את גובה חלל מרכב הגרור.
מנכ"ל החברה, מריו קולוסימו, מסר שמדובר במערכת אלקטרו- הידראולית שבאמצעותה נעשה כוונון הגובה של רציף הביניים, וכי הפעולה מתבצעת באמצעות לחצן בודד. זאת במקום שינוי גובה, לעיתים תדיר, שמתבצע באמצעות מלגזה ואנשי צוות התומכים בפעולה המכנית  של שינוי גובה הרציף. מעבר לכך, הפעולה מהירה ושקטה מאוד, כשבמקביל היא מאפשרת לחסוך בזמן העמסה ופריקה, ולכך יש גם משמעות כלכלית לא מבוטלת.
הרציף המתכוונן, Auto Mezz Deck, אינו גוזל מקום המיועד לסחורה, וזאת בזכות תכנון חכם. קומת הביניים יכולה גם לרדת עד לרציף התחתון (הרצפה) בעת הצורך, כך שנותר חלל בגובה העולה על 2 מטר להעמסת מטען מיוחד שדורש גובה פנוי רב. יתרון נוסף של רציף המתכוונן הוא מנגנון הנעילה האוטומטי. מנגנון זה נכנס לפעולה ללא צורך בפעולה נוספת מצד המפעיל, כך שאין סיכוי שהרציף 'יחליק' מטה במהלך העמסה, הנסיעה והפריקה של הסחורה.

 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים