QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד
 סיכום לגאדג'טים של הרכב

שרות רכב ותחבורה 

ענף הרכב נהנה בשנה החולפת מעדנה טכנולוגית יוצאת מגדר הרגיל. בין אם הסיבה קשורה לביקוש מצד הנהגים, חידושים מצד המפתחים או שילוב של שניהם, אי אפשר להתעלם מהגאדג'טים שהפכו להיות חלק בלתי נפרד מסביבת הרכב שלנו. חלק מהגאדג'טים מיועדים לשיפור חווית הנהיגה, חלק מתמקדים בתחושת הביטחון וחלק פשוט מנסים לפנק את הנהג. העלות של הגאדג'טים נמוכה מכפי שנהוג לחשוב ואפשר לרכוש אותם גם בתור מתנה לחבר או בן משפחה. בנוסף, רוב הגאדג'טים מתאימים לכל סוגי הרכבים. לא חייבים להחליף מכונית אם רוצים ליהנות היום מגאדג'טים משוכללים ומגוון האפשרויות הוא כמעט בלתי מוגבל.

לחץ צמיגים ומשענת עיסוי

את הסיכום החצי שנתי לגאדג'טים כדאי להתחיל עם האביזרים שבאמת לא ברור איך אפשר להסתדר בלעדיהם. מי שמכיר את תחום התחבורה מודע היטב לחשיבות של לחץ הצמיגים. הם נחשבים לאביזר הבטיחותי החשוב ביותר ברכב ומשפיעים באופן ישיר על הנהג והנוסעים. באמצעות גאדג'ט מיוחד של ניטור אלחוטי ללחץ האוויר ניתן לקבל דיווח בזמן אמת ישירות אל צג הרכב על מצב הצמיגים, בכל רגע נתון. צמיגים בלחץ המתאים חוסכים בהוצאות הדלק, משפרים את אחיזת הכביש ושומרים על החיים שלכם. מהבחינה הזו, מדובר ללא ספק על אחד מהגאדג'טים המצטיינים של 2014 בתחום הרכב ובכלל.
בקטגוריה של גאדג'טים משוכללים ומפנקים ניתן למנות את משענת העיסוי והאביזרים הנלווים עבורה. משענת עיסוי מיועדת לא רק למי שמבלה שעות ארוכות על ההגה. המשענת מעניקה תמיכה אורטופדית לאיזור הגב התחתון והיתרון שלה הוא ניידות. אפשר לקחת אותה מהבית, לרכב, למשרד וחוזר חלילה. המשענת משפרת את איכות החיים ועולה כמה עשרות שקלים בלבד.

מה קורה בתחום המולטימדיה?

בכל הנוגע לתחום המולטימדיה, שנת 2014 בהחלט הצליחה להפתיע את הנהגים. אחרי שהתרגלנו לדיבוריות, תושבת להתקנים מיוחדים ורמקולים ניידים, הגיע הזמן לעבור לגאדג'טים המשוכללים באמת. את הרשימה רצוי לפתוח עם שלטי LCD באמצעותם ניתן להעביר מסרים אל שאר הנהגים. שלטים אלו נתלים על החלון האחורי של הרכב, הם יכולים להתחבר לאפליקציות ייעודיות וניתן להזין אליהם טקסט מכל סוג. בנוסף, יש גם קופסא שחורה המכילה GPS ויכולה להתריע באמצעות SMS על גניבה של הרכב. גאדג'טים כאלה יכולים לחסוך בהוצאות ולמנוע הרבה כאב לב.
העתיד של תחום המולטימדיה ברכב צפוי להיות לא פחות מסעיר. כבר היום אנחנו יכולים להקרין לילדים את ערוץ הילדים במושב האחורי, ליהנות מצפייה בתכניות בשידור חי ולהכניס אל תוך הרכב רמקולים איכותיים להאזנה למוזיקה. הדגש העיקרי בעתיד הוא על שילוב יישומים מן הסוג הזה בתוך חווית הנהיגה ובמינימום של מעורבות אנושית: המשפחה תכנס לרכב, ערוץ הילדים יופעל אוטומטית על המסך והנהג ישמע במשענת את הלהקה האהובה עליו.

 
 


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים