קליקAדיל  גידול של 20% במספר הנוסעים באוטובוסים בשל שימוש בשוליים קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

השימוש בשול הימני של כביש החוף, כנתיב לאוטובוסים בלבד (נת"צ) הביא לגידול של 20% במספר הנוסעים באוטובוסים - כך עולה ממחקר שבוצע על ידי חברת המהנדסים אמי – מתום. מהנתונים שהוצגו היום לשר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ עולה עוד כי זמני הנסיעה של האוטובוסים שנסעו בנת"צ התקצרו בשיעור שבין 25%-30%. הכשרת הנת"צ בקטע שבין מחלף פולג למחלף שמריהו כנתיב תחבורה ציבורית בוצעה במסגרת תכניתו של השר כץ לסלול נתיבי תחבורה ציבורית גם בכבישים בינעירוניים, במטרה לעודד את השימוש בתחבורה הציבורית.
במסגרת הניסוי שערך משרד התחבורה, באמצעות חברת "נתיבי ישראל" מתאפשר לאוטובוסים לנסוע בשול הימני ששופץ והורחב בין השעות 06:30 ועד 09:30 בבוקר. בשעות אלה נוסעים בכביש כ- 400 אוטובוסים בממוצע.
צוות המחקר בראשות אינג' רן זילברשטיין ופרופ' שלום הכרט ציינו כי במהלך הפיילוט לא נצפו אירועים בטיחותיים חריגים בשול הכביש ותנועת האוטובוסים התנהלה כסדרה. השר כץ ציין כי משרדו פועל בימים אלה להארכת הנת"צ עד לצומת גלילות ולחברו לנת"צ הקיים בתל אביב, דרך מחלף המסגר ועד רחוב לה- גרדיה, במטרה ליצור רצף של נתיב תחבורה ציבורית מנתניה ועד מרכז תל אביב. יצויין כי הניסוי בוצע לאור הצלחת השימוש בשוליים, במדינות רבות בעולם ולאחר בחינת סקר ספרות מקיף של השימוש בשולי הכביש לתנועה ברחבי העולם. 
 
 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים