קליקAדיל  "קבוצת עפיפי" חגגה 85 שנים להיווסדה קליקAדיל
רוצה לקנות משאית חדשה ולחסוך אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיותת

  שרות רכב ותחבורה 

"קבוצת עפיפי" (קונצרן המאגד בתוכו 8 חברות מתחומי התחבורה, תיירות, מלונאות, טכנולוגיות המידע, מסחר, השקעות ונדל"ן) חגגה 85 שנים להיווסדה בהשתתפות מאות אורחים, מבכירי המשק הישראלי, שגרירויות, מוסדות ציבוריים וממשלתיים.
הקבוצה, אשר מנוהלת ע"י הדור השני והשלישי של משפחת עפיפי, הינה הבעלים של מאות אוטובוסים ורכבים, שלושה בתי מלון, השקעות נדל"ן שכוללות יחידות דיור, חניונים ומרכזים מסחריים. הפעילות העסקית הענפה מספקת פרנסה בכבוד לכ-1,500 עובדים.
האירוע הונחה ע"י שדר הספורט זוהיר בהלול, וכלל נאומים של ראש עיריית נצרת מר ראמז ג'ראיסי שדיבר על תרומתה של קבוצת עפיפי למרקם התרבותי – חברתי של העיר ולהתפתחותה הכלכלית-המסחרית, ומנהל היבשה והממונה על התחבורה הציבורית במשרד התחבורה מר יהודה אלבז, אשר דיבר על הקשר החשוב והאסטרטגי עם הקבוצה ובעיקר עם דור השני והשלישי של מנהליה ושיבח ועל תרומתה לחיזוק התחבורה הציבורית כאחת החברות המובילות בתחומה במדינה.
נזכיר כי קבוצת עפיפי זכתה לאחרונה במכרז הגליל להפעלת קווי אוטובוס באשכול של קווי השירות באזור הגליל הכולל כ- 315 אוטובוסים, אשר ישרתו מרחב גיאוגרפי שישתרע על פני שטח נרחב מאוד: מנהריה במערב ועד חצור הגלילית במזרח, ומגבול הצפון עד כביש 79 בדרום. אשר הובילה לכניסת חברת "קרסו" הידועה כמייבאת ומפיצה רכבים וחלקי חילוף ברחבי ישראל, לשותפות עם קבוצת עפיפי לניהול מיזם זה, וע"י כך התרחבות השותפות האסטרטגית בין שתי החברות שהחלה בשנת 2009.
בנוסף לכך, עפיפי נבחרה על ידי יצרנית האוטובוסים העולמית "סולאריס" (Solaris) לייצגה בישראל, שהביא להפעלת מרכז שירות המשתרע על פני שטח של כ-13,000 מטרים רבועים הערוך למתן שירותי תחזוקה לכ- 1,000 רכבים מדי חודש, שנחשב לאחד ממרכזי השירות הגדולים של BMC ו- "סולאריס" (Solaris)בקנה מידה עולמי.
 


 
רוצה לקנות מסחרית חדשה ולחסוך
אלפי שקלים? מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!


מסחריות


 
 
הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים