QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד

אלסטום חתמה עם נת"ע על הסכם בהיקף 90 מיליון יורו 

לאספקת מערכת האיתות והבקרה עבור פרויקט הקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב
 
אלסטום ונת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים) חתמו על חוזה בהיקף של למעלה מ- 90 מיליון יורו. במסגרתו החוזה תספק אלסטום לנת"ע את התכנון, הפיתוח, היצור, הרכש, האספקה, ההתקנה, הבדיקה, הזיווד, האחריות והתחזוקה של מערכת האיתות והבקרה ל- 90 קרונות עבור פרויקט הקו האדום של הרכבת הקלה החדשה בתל אביב. שירותי התחזוקה למערכת יסופקו על ידי אלסטום לתקופה של 10 שנים בתוספת אופציה ל-6 שנים נוספות. בנוסף תקבל אלסטום אופציה לאספקת המערכות האמורות עבור 30 קרונות נוספים.
 הקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב צפוי להתחיל לפעול באוקטובר 2021 ולשרת כ-200 אלף נוסעים מדי יום. הקו יעבור בחמש רשויות עירוניות (בת ים, תל אביב-יפו, רמת גן, בני ברק ופתח תקווה) לאורך 24 ק"מ, מהם כ- 12 ק"מ במנהרה מתחת לערים תל אביב, רמת גן ובני ברק. תוואי הקו הוא בין פרוזדורי התנועה העמוסים ביותר במטרופולין תל אביב, וצפיפות האוכלוסין לאורכו היא בין הגבוהות בגוש דן.
 "אני מברך את אלסטום על הצטרפותה לפרויקט הלאומי של הקמת מערכת הסעת ההמונים במטרופולין תל-אביב. זוהי אבן דרך משמעותית בדרך לקו האדום שיפעל בעוד ארבע שנים". אמר מנכ"ל נת"ע, יהודה בר-און.
 "אנו מאושרים על כך שנת"ע שמה את מבטחה באלסטום. אספקה של מערכות איתות ובקרה באיכות גבוהה הינה אחת מאבני היסוד של פעילותה של אלסטום, ופתרון Urbalis נמצא בשירות כבר 15 שנים בכ-80 קווי מטרו ברחבי העולם. ניסיון רחב זה יבוא לתועלת לקוחותינו בקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב", אמר דידיה פלג'ה, סגן נשיא בכיר לענייני המזרח התיכון ואפריקה באלסטום.
החוזה כולל את הבקרה ואת רכיבי הבקרה של הרכבות החשמליות שינועו לאורך הקו האדום, לרבות תיאום עם מערכת הרמזורים, וכן מעבר לנהג אוטומטי במנהרות. אלסטום תספק את Urbalis 400, שהוכיח את יעילותו בפרויקטים רחבי-היקף ועובר שדרוגים מתמידים. Urbalis 400, גרסה מתקדמת למערכת בקרת רכבות מבוססת תקשורת (CBTC), מהווה את הפתרון המיטבי למפעילי תחבורה עירונית החותרים להשגת ביצועים, קיבולת וזמינות מקסימליים. ארכיטקטורת המערכת של Urbalis גמישה, מדורגת, ומבוססת על עיקרון הנקרא Moving Block, המאפשר ניצול מרבי ובטוח של קיבולת רשת המסילות, כמו גם פעולה במערכות תחבורה מורכבות ומעורבות, דוגמת השילוב בין נסיעה במנהרות תת קרקעיות וגובה פני הקרקע בקו האדום.
 כאמור, פרויקט מערכת האיתות של הקו האדום בגוש דן מחולק לשני חלקים: הקמה ותחזוקה. הקמת המערכת צפויה להימשך כ- 44 חודשים בהם יבוצע תכנון המערכת ופיתוח מוצר, רכש וייצור, התקנות של ציוד ייעודי לאורך הקו ועל קרונות הרכבת המיוצרים בסין ובדיקות ובקרה. השלב הראשון של תכנון המערכת ופיתוח המוצר, יתחיל כבר בשבוע הבא, בהתאם לצו תחילת העבודה שהתקבל מנת"ע. צוות הפרויקט יכלול כ- 40-50 איש ישראלים שיעבדו מישראל ועוד עשרות עובדים באתרים של אלסטום בצרפת, איטליה, טורקיה, סין, ספרד והודו.
 לאלסטום נוכחות יציבה ורציפה בישראל, של למעלה מ-25 שנה. היא שותפה בפרויקטים משמעותיים בארץ, לרבות שותפויות עם חברות מקומיות והעסקה של מאות עובדים ישראלים.
 
אודות אלסטום
כחברה המקדמת ניידות בת קיימא, אלסטום מפתחת ומשווקת מערכות, ציוד ושירותים למגזר התחבורה. אלסטום מציעה מגוון פתרונות מלא (החל מרכבות מהירות וכלה ברכבות תחתיות, חשמליות ואוטובוסים חשמליים), פתרונות לנוסעים, שירותים מותאמים ללקוח (תחזוקה, שדרוג), תשתיות, פתרונות איתות וניידות דיגיטלית. אלסטום היא מנהיגה עולמית במערכות תחבורה משולבות. בשנת הכספים 2016/17 רשמה החברה מכירות בסך 7.3 מיליארד אירו וקיבלה הזמנות בהיקף של 10.0 מיליארד אירו. המטה המרכזי של אלסטום נמצא בצרפת, והחברה פעילה ביותר מ-60 מדינות ומעסיקה כיום 32,800 עובדים.


הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים