QRCode
להשוואת מחירי משאיות
סרוק את הקוד

   מי ידאג לנהגי האוטובוס?

 

יו"ר ועדת הפנים, דודי אמסלם: מי שצריך שירותים או צמא לשתות, לא רגוע, והוא מוביל אוטובוס. אני מרגיש מושפל בשבילם
 
 
"נהגת האוטובוס שפנתה אלי וסיפרה שאין לה שירותים זמינים במהלך יום העבודה, כבר שבוע לא יוצאת לי מהראש. הנהגים הגברים כנראה עושים מה שעשינו בצבא, אבל הנהגות מה?" תהה יו"ר ועדת הפנים ח"כ דודי אמסלם, בדיון על מסופי קצה לתחבורה הציבורית העירונית. "המדינה מבינה שהפתרון הוא רק תחבורה ציבורית. אני מבקש לזמן דיון עם מנכ"ל משרד התחבורה, יו"ר ומנכ"ל השלטון המקומי ורפרנט האוצר.
למה שר התחבורה לא הוציא תקנה או חקיקה? למה הרשויות המקומיות לא מוצאות פתרונות? זה התושבים שלך. לא הבאנו לך תושבים מעיר אחרת שיסעו אצלך. מי משתמש בתחבורה ציבורית? ככל שאתה יותר עני אתה נדפק ומקבל שירות מסוכן. אם אלה שנוסעים במרצדס היו נוסעים באוטובוס הנושא מזמן היה מוסדר. כמו שיש מפתח כמה שטח ירוק צריך לתושב, גם בתחבורה ציבורית יש מפרטים. אני מרגיש מושפל בשבילם ויוצא עם מועקה".
יוני קריספין, יו"ר ועד אפיקים: "כנהגים אנו מתחילים יום עבודה ב3 לפנות בוקר. משרד התחבורה החליט להוריד עומסים מתחנות מרכזיות, ולא חשבו על הנהג. אין מקום לשירותים ולשתות. כבר שנה אני רץ ומתחנן – תנו שירותים כימיים. הבאתי מימון מההסתדרות הלאומית לקרוון נייד, אז פקח עירייה בא לתת דוח והכריח אותנו לסלק את הקרוון. נהגים עושים צרכים ברחוב וממלאים מים בברזיות שברחוב. שולחים לנו דוחות כשאנחנו עומדים למלא מים. מה רוצים? שאקח איתי אסלה לאוטובוס? משרד התחבורה אומר לי אני לא המעסיק שלך. המעסיק הביא מהנדס מכספו כי המהנדס שלהם עסוק. עשינו תוכנית אבל אמרו לנו לעבור למקום אחר, וצריך את כל התוכנית מחדש. המנהל אומר אם אני תופס נהג שהשאיר בקבוק שתן בפח, אני קונס אותו. מה אנחנו אמורים לעשות?"
ח"כ יעקב אשר: "המדינה חייבת למצוא פתרונות. בדרך כלל אומרים לעירייה להקים את תחנות הקצה בשטחים חומים. המדינה צריכה לאתר קרקעות שלה. במקומות שאין שטחים, תואיל המדינה לשכור מקום לשכירות ארוכת טווח. זו אחריות הרשויות המקומיות ומשרדי הממשלה, כמו שבכבישים בינעירוניים עושים תחנות ריענון למשאיות".
ח"כ דב חנין: "אנו עוסקים בנושא בוועדת המשנה לתחבורה ציבורית ולא מצליחים להתקדם. מציע ליו"ר הוועדה לזמן שולחן עגול – מדינה ומפעילים".
 
בתמונה: ח"כ דוד אמסלם (מתוך אתר כנסת ישראל)
 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


רכב ותחבורה
 מירב דסקלו הפקות בע"מ

מערכת: rechev@taler.co.il
מודעות: anat@taler.co.il
טלפון: 03-6839666


 
 
 
מבזק  חדשות
 
 
קישורים ממומנים

טרייד אין 
טרייד מוביל מכונית
מהיבואן לצרכן

 
www.trademobile.co.il


דיגום כלי רכב
דיגום והתקנת מערכות הידראוליות לצורך הרמה
www.npt.co.ilספר דיגיטלי, מגזין דיגיטלי,
קטלוג דיגיטלי, חוברת דיגיטלית

דיגיטלר
המרת חוברות לתצורה דיגיטלית
http://www.digitaler.co.il
 
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים