שמעון סודאי נבחר ליו"ר החדש של איגוד קציני בטיחות בתעבורה
חברי הנהלת איגוד קציני הבטיחות בתעבורה
 חברי ההנהלה: שמעון סודאי, יענקלה רוזנטל, צבי יוזנט, עודד שאלוף, אייל הדר, ויקטור סבח, דני ריכליס, גולני שאלתיאל, רפי אברג'יל, דוד בוקר

שרות רכב ותחבורה 

שמעון סודאילאחר תקופה של שלוש שנים בהנהלת האיגוד, בתפקיד מרכז ועדת ההדרכה וההשתלמויות, נבחר שמעון סודאי  ברוב קולות - על ידי 15 מתוך 16 נוכחים של חברי מועצת האיגוד (המועצה מונה 17 חברים)  לשמש בתפקיד היו"ר הבא של איגוד קציני בטיחות בתעבורה.
בחירתו של סודאי במועצה נערכה עפ"י בחלוף 30 יום מהבבחירות האחרונות, במהלך כינוס מועצת האיגוד החדשה. הכינוס נערך ב-12.6.2012 במלון כפר המכבייה. שמעון סודאי נבחר לכהן בתפקיד יו"ר איגוד קציני הבטיחות בתעבורה שכירים ועצמאיים, לקדנציה בת שלוש שנים.
 

שמעון סודאי הוא יו"ר האיגוד השישי. לפניו כיהנו: אריה נדלר, אורי גרשוב , יענקלה רוזנטל, מיכה גולד ודוד בוקר.  ראוי לציין שארבעת האחרונים - יוצאי ארגון מנהלי תחבורה בישראל, והיו פעילים בעבר במזכירות ארגון אמת.
איגוד קציני בטיחות מונה כ-3,000 חברים המחזיקים בתעודת קצין בטיחות, מהם כיום יש 1,800 חברים פעילים המשמשים בתפקיד.
איגוד קציני בטיחות שכירים ועצמאיים הוא האיגוד הגדול היציג והרשמי המוכר בחוק עלי משרד התחבורה והבטיחות בדרכים.
 שמעון סודאי פעיל שנים רבות בהתנדבות בארגוני תחבורה. החל את דרכו כמדריך למכונאות רכב וצמ"ה באורט קטרפילר, החברה הישראלית לטרקטורים וציוד. שימש מזכיר סניף אזור במועצה הלאומית למניעת תאונות. בשנת 95' קיבל אות המתנדב המצטיין לאזור המרכז מנשיא המדינה. שימש 10 שנים כיו"ר "ארגון מנהלי תחבורה בישראל" בהתנדבות. מחזיק בתעודת כתב רכב, שותף פעיל שהוביל לחיבור בין הארגונים להקמת "פורום ארגוני התחבורה" שתפקידו הכפלת כוח ההשפעה לנושאים משותפים בתחום הרכב והתחבורה.
שמעון פועל רבות זה שנים להגנה על האינטרסים המקצועיים של קציני הבטיחות ולהעלאת רמת הבטיחות בתחום הרכב והתחבורה. פועל למען חברי האיגוד במציאת מקורות תעסוקה, לצד העשרה לחברי האיגוד בכנסים מקצועיים בנושאים עכשוויים לתחום תפקידם.
כיום נושא בתפקיד מנהל מחלקת הרכב וקצין הבטיחות  ב'בזק בינלאומי'.
במעמד ישיבת ההנהלה נבחרו בעלי תפקדי הבאים:
1- לממלא מקום יו"ר האיגוד נבחר אייל הדר ממחוז צפון.
2- למזכיר האיגוד נבחר יענקלה רוזנטל ממחוז המרכז.
3- לגזבר האיגוד נבחר עודד שאלוף ממחוז ירושלים.
נמסר כי בימים הקרובים ימונו מרכזי הוועדות.

 היו"ר החדש, סודאי: "להנהלת האיגוד בקדנציה הנוכחית יש יעד מרכזי לסיים את אשר החלה ההנהלה היוצאת: להסדיר בחוק את תפקידו ומעמדו של קצין הבטיחות בחלק י' של תקנות התעבורה. אני קורא לכל קציני הבטיחות באשר הם לבוא ולהצטרף לשורות האיגוד.
היות ופעילות האיגוד ע"פ התקנון מכוונות למען כל קציני הבטיחות באשר הם, חשוב שכולם יצטרפו לעשייה החשובה", הוסיף שמעון סודאי, במהלך ישיבת ההנהלה הראשונה שהתקיימה בכפר המכבייה.
"אנו יוצאים לדרך חדשה ומאתגרת להוביל את האיגוד וחבריו. לחזק ולהסדיר את מעמדם של כול קציני הבטיחות לצד הגברת הבטיחות בכל קשור להפעלת כלי התחבורה המגוונים המופעלים על ידנו  החל מהרכב הפרטי, רכב להובלת נוסעים מונית /אוטובוס ציבורי, משאיות להובלת ציוד וסחורה, מכונות ניידות רכב ייעודי וכן כלים  לפריקה ולטעינה.
"הפעילות הנוספת שנמשיך לשפר היא בתוכנית תלת שנתית להדרכה והעשרת הידע של קציני הבטיחות בימי עיון סקטוריאליים  שמקיים האיגוד כל רבעון במהלך השנה".  


הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים