מנכ"ל סע-שא:
עקב התייקרות התשומות ההובלה תתייקר ב-5-10 אחוזים

 "עקב התייקרות מחירי תשומות ההובלה יתייקרו מחירי ההובלות בישראל בשיעורים של עד 10% ואולי אף יותר", כך אומר אבי קוסטו מנכ"ל "סע-שא" ארגון הגג הגדול במשק למובילים ומסיעים.
"אנחנו מודעים היטב כי עלייה משמעותית במחירי ההובלה תכניס את המשק לסיחרור ותגרום לגל של עליות מחירים דרסטית, אבל אין לנו יותר ברירה. חברות ההובלה והנהגים לא מסוגלים יותר לשמש כסופג ובולם הזעזועים של המשק לרבות התהליכים הפוליטיים והכלכליים באזור" - אומר אבי קוסטו.
סע-שא הינו  ארגון גג להובלות והיסעים וכן מפעיל חברת הובלה מהגדולות בארץ.  הארגון מאגד למעלה משישים חברות הובלה וחולש על כ-1500 משאיות וכ-250 אוטובוסים לסוגיהם.

מוסיף יו"ר מועצת המובילים והמסיעים בישראל, גבי בן הרוש: "לאור פניות מרובות מצד חברות ההובלה וההיסעים ולאור המצוקה שאנו מזהים אצל המובילים והמסיעים אנו במו"מ  מתמשך  וארוך מאוד עם האוצר וועדת הכספים על דרכים להקל ולהוזיל לחברות ההובלה וההיסעים את מחירי הסולר הגבוהים והבלתי נתפסים, אבל כבר עתה ברור לנו שלא יהיה מנוס מהעלאת מחירים בישראל, כך  כשכל חברה תקבע לעצמה את שיעורי ההתייקרות. 
מחירי הסולר עלו בהשוואה לינואר  2011 בשיעור הגבוה מ-13 אחוז ומתחילת שנת 2012 בכ-3.6 אחוז. מדובר בעלייה חסרת תקדים שמזעזעת את כל שוק התובלה בישראל. ישנם נהגים שלא משתלם להם להניע את  מתנע המשאית בבוקר בגלל מחירי הסולר ובמקביל מחירי ההובלות שלא עלו כבר תקופה ארוכה.
"על הממשלה  להפחית  את שעור הבלו בישראל על הסולר עבור חברות ההובלה וההסעים" - מסכם אבי קוסטו.
 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים