האם אתם לוקחים בחשבון את הערך השיורי הצפוי כשאתם רוכשים מכונית?

מאת: אן קארנס, אתר הניו-יורק טיימס


הונדה ואקורה ניצבות בראש הרשימה של מותגי הרכב השומרים על הערך שלהם בצורה הטובה ביותר ולאורך זמן, כך, על-פי הדירוג השנתי של אתר הרכב Edmunds.com.
לפי אותו דרוג, הונדה ניצבת במקום הגבוה ביותר בקבוצת המותגים שאינם מכוניות יוקרה, עם ערך שיורי חזוי של כ-48% בממוצע בתום 5 שנים. אקורה מדורגת ראשונה בין מותגי היוקרה, עם ערך שיורי ממוצע של 45% לדגמים שלה.
נתוני האחוזים מבוססים על "שווי השוק האמיתי" – שנקבע על-ידי אתר אדמונדס לפי חישוב המחיר שבעלי הרכבים משלמים בפועל עבור המכונית (דגמי 2012 החדשים אשר הוצגו לפני סוף 2011), אשר כלל את  כל המותגים שהמכירות שלהם הסתכמו ב-100,000 יחידות או יותר.
"אתר אדמונדס חוזה את הערך השיורי  כעבור חמש שנים,  על בסיס : מחירי מכירה היסטוריים, רמת הביקוש מצד הלקוחות, רמות הייצור וגורמים אחרים והמדידה מעניקה לקונים ביטחון שהם רוכשים מכונית סולידית", אומר ג'ו ספינה, מנהל השיווק החוזר (רימרקטינג) של אדמונדס.
אתר אדמונדס בחר בכלי הרכב המובילים מתוך 23 קבוצות דגמים, כולל דגמי סדאן, הייבריד ופיק-אפים קומפקטיים.
באותו דירוג, פורד נמצאת עם 5 דגמים במקומות הראשונים, כולל ה-Shelby GT500, שזכה בקבוצה של "דגמי קבריולה מעל ל-45,000 דולר) עם ערך שיורי חזוי של 47%. להונדה עם 4 דגמים בהם הונדה אודיסי, הובילה את קבוצת הוואנים עם ערך שיורי חזוי של כ-44%. בדגמי קבריולה שמחירם נמוך מ-35,000 דולר זכה במקום הראשון המיני קופר עם ערך שיורי חזוי של 49%.

 


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים