יצא לדרך: 'אתגר צריכת הדלק' של וולוו לשנת 2012

שרות רכב ותחבורה 

יצרנית המשאיות וולוו משיקה גם השנה את תחרות צריכת הדלק הנמוכה במשאיות (Drivers' Fuel Challenge 2012) במרכז ומזרח אירופה.
כזכור, אשתקד הושקה התחרות העולמית "Drivers' Fuel Challenge" על ידי וולוו משאיות. התחרות, שבה מתחרים נהגי משאיות מקצועיים בנהיגה חסכונית ביותר בדלק, עוררה תשומת לב והתלהבות רבים מנהגים באירופה וגם בארץ, ולכן מארגנים את ה-Driver's Fuel Challenge שוב השנה, עבור השווקים באזור מזרח ומרכז אירופה. תחרות דומה תתקיים השנה גם בארץ
מכיוון שדלק מהווה חלק גדול מבסיס העלויות הכולל של חברות ההובלה, לא ניתן להפריז בחשיבותו של הנהג בכל הנוגע לכמות הדלק שניתן לחסוך בזמן הנהיגה. כדי לחדד מסר זה, וולוו משאיות במזרח ומרכז אירופה (CEE) עורכת את תחרות Driver's Fuel Challenge לשנת 2012 בשווקים באזור זה, בכוונה למשוך נהגים וחברות תובלה רבים ככל האפשר.
התחרות פתוחה בפני כל נהגי המשאיות המקצועיים, ללא קשר למותג המשאית שבו הם נוהגים בדרך כלל.
במהלך התקופה שבין מרס לספטמבר 2012, יתקיימו תחרויות מקומיות בכל המדינות שבאזור מזרח ומרכז אירופה, בוולוו משאיות. המתחרים שיזכו בגמר הארצי ייצגו את מדינותיהם בתחרויות הגמר של אזור מזרח ומרכז אירופה, שיתקיימו באולומוק ברפובליקה הצ'כית, באמצע אוקטובר השנה.
שם יוכלו הזוכים בתחרויות הגמר הארציות מכל המדינות המשתתפות לא רק להתחרות על תואר אלוף אזור מרכז ומזרח אירופה, אלא גם לזכות בפרס יקר ערך. בעלי החברות, שיוזמנו ללוות את הנהגים הנציגים שלהם לתחרויות הגמר באזור מזרח ומרכז אירופה, יזכו בהזדמנות לזכות בשוברים של וולוו בשווי של עד 10,000 אירו אם הנהג שלהם יזכה באחד משלושת המקומות הראשונים בדירוג משחקי הגמר של אזור CEE.
תחרות Drivers' Fuel Challenge 2012 שיזם אזור CEE מתנהלת במקביל למבצע המכירות של FH באזור, שבו מוצעת משאית מיוחדת ממהדורת Fuel Champion . שתי הפעילויות הללו הן חלק אינטגרלי ממסע התקשורת Every Drop Counts ("כל טיפה חשובה") שהשיקה וולוו משאיות באביב האחרון, במטרה להוכיח שניתן להשיג חיסכון משמעותי בצריכת הדלק באמצעות צעדים פשוטים יחסית.
בארץ התקיימה בשנה שעברה תחרות נהג חסכן בה השתתפו יותר מ- 100 נהגים. הזוכה, איוב אלקרנאווי, השתתף בגמר האירופאי וזכה במקום הרביעי. גם השנה תתקיים בארץ תחרות דומה במהלך החצי השני של השנה.

 


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים