משאית היברידית ראשונה של וולוו, FE, במשקל 26 טון, עבור חברת SPAR

שרות רכב ותחבורה 

עד שנת 2013 תספק וולוו משאיות 100 משאיות היברדיות חדשניות מסוג FE ל-13 מדינות נבחרות באירופה. בסוף 2011 בחרה וולוו את פביליון Lusthaus ההיסטורי בווינה כאתר להספקה הראשונה של המשאית ההיברידית שלה במדינות דוברות הגרמנית (גרמניה, אוסטריה ושוויץ) עבור SPAR אוסטריה.
עם 74,000 עובדים, SPAR אוסטריה היא המעסיקה הגדולה ביותר באוסטריה במגזר הפרטי.
מנכ"ל החברה, ד"ר ג'ררד דרקסל, נוכח בטקס הצגת המשאיות, כדי לקבל את  מפתחות המשאית ההיברידית המלאה מידי הרברט שפיגל, מנכ"ל וולוו אוסטריה בע"מ, ומידי טומי קוהל, סגן נשיא בכיר של מחלקת התקשורת בחברה.
באופן הולם, המשתתפים באירוע הגיעו אליו בדרך ידידותית לסביבה - בתחבורה ציבורית, ונאספו מתחנת הרכבת התחתית באיצטדיון U2 לאוטובוס היברידי של וולוו, אשר הביא אותם אל יעדם הסופי במגרש הירידיםPrater . לאחר הגעתם החל מצעד האקלים של SPAR, עם תצוגה של אופניים חשמליים, מכוניות חשמליות והמשאית ההיברידית FE של וולוו.
ג'ררד דרקסל התרשם מאוד מהטכנולוגיה החדשנית של וולוו משאיות: "אני חושב שזה יוצא מהכלל שבניגוד לאופניים החשמליים ולמכוניות החשמליות, אין צורך לטעון את המשאית ההיברדית המלאה ברשת החשמל, אלא הסוללה מטעינה את עצמה דרך כוח הבלימה של הרכב עצמו. זוהי הסיבה שהמשאית תשמש בעיקר ברחובות של וינה, שבהם לא ניתן להימנע מבלימות והתחלות נסיעה תמידיות".
משאית וולוו בעלת פליטת הגזים הנמוכה והרעש הנמוך תשמש את SPAR  בעיקר בתנועה של וינה, כדי לקדם הגנה יעילה על האקלים וכדי לצמצם את זיהום הרעש עבור אוכלוסיית העיר. המשאית הידידותית לסביבה מציעה צריכת דלק ופליטת פחמן דו-חמצני נמוכות בעד 20%, מכיוון שבהתאם לשימוש בה, היא יכולה לנסוע בשקט ועם אפס פליטות במהירויות של עד 50 קמ"ש בעזרת המנוע החשמלי שלה בלבד.
"בנוסף לערכי הליבה של איכות ובטיחות, הדאגה העיקרית של וולוו היא ידידותיות לסביבה בפיתוח ובייצור של משאיות מתקדמות", הסביר הרברט שפיגל, מנכ"ל וולוו אוסטריה, והוסיף כי "המשאית ההיברידית FE של וולוו מהווה אבן דרך משמעותית עבור אוסטריה. וולוו משאיות היא המובילה בחדשנות בכל הנוגע לייצור ולהספקת פתרונות תעבורה אקולוגיים. וולוו כבר משכה עניין רב הודות לטכנולוגיה זו, המוכנה לייצור, ואנו מצפים להגיע לאבני דרך נוספות בתחום הלוגיסטיקה בת הקיימא בעתיד".


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים