טויוטה היא המותג הירוק בעולם בפעם השנייה ברציפות

שרות רכב ותחבורה 

TOYOTA שומרת על מקומה כמותג המוביל בדירוג "המותגים הירוקים המובילים בעולם", המתפרסם זו השנה השנייה. הדו"ח אומד את הפער בין התפיסה הציבורית של הביצועים הסביבתיים של המותג (או "הדימוי הירוק") לבין ביצועים סביבתיים בפועל, על פי נתונים ומידע ציבוריים.
ההצלחה של TOYOTA, על פי Interbrand, נובעת מכך שהחברה ממשיכה לשמור על קיימות סביבתית כחלק מערכי הליבה הניהוליים המובילים בסדר העדיפויות שלה. Interbrand מציין בנוסף את הרחבת ייצור הרכב ההיברידי הראשון בעולם שיוצר בייצור המוני, ה-TOYOTA PRIUS, למשפחה רחבה של דגמים היברידיים, וזאת 15 שנים בלבד לאחר השקת הדגם הראשון שהפך לסיפור הצלחה.
מכירות כלי הרכב ההיברידיים של TOYOTA עומדים על כ- 4 מיליון רכבים ברחבי העולם נכון לסוף אפריל 2012, מתוכם כ- 430,000 רכבים היברידיים אשר נמכרו באירופה. TOYOTA אירופה מתכננת להגדיל את נתח מכירות הרכבים ההיברידיים ממותגי TOYOTA ולקסוס, העומד כיום על כ- 10%,
לכ- 14% בשנת 2012.
החל מהשנה, משפחת  PRIUS TOYOTA באירופה תכלול את ה- PRIUS, את ה- PRIUS + בעלת שבעת המושבים, ואת PLUG IN PRIUS הנטענת חשמלית – משפחה המביאה את התועלות הסביבתיות למגוון רחב של לקוחות. המהפכה השקטה מגיע באירופה גם לסגמנט B עם ההשקה של
ה- YARIS HYBRID.
בעוד TOYOTA ממשיכה לשאוף לייצר את רכב ה-ECO האולטימטיבי, החברה נשארת מחויבת לגישת ה- °360 של פעילות בר-קיימא, שמטרתה לצמצם את פליטת הפחמן בכל תהליכי הייצור והמכירות. החברה פועלת גם לשימור משאבים טבעיים באמצעות שימוש חוזר ומחזור של חומרים.


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים