השתלמויות לבוני מרכבים בתערוכת SOLUTRANS  

 

תערוכת בוני המרכבים הנערכת אחת לשנתיים בעיר ליון שבצרפת נערכת השנה בסימן התאמת הגרורים והמרכבים לתקופה של האטה והשינויים שחברות התובלה דורשות על מנת להיערך ולשרד בתקופה הקשה. במסגרת התערוכה (שנערכת אחת לשנתיים, מאז שנת 1988) יוצגו כל החידושים בתחום הגרורים והמרכבים, וזאת כשמרבית היצרנים המובילים באירופה יטלו חלק בתערוכה ויציגו את מיטב חידושיהם. פרט ליצרנים, בתערוכה ישתתפו השנה גם ספקים רבים, ובהם יצרני סרנים, התקני גרירה לסוגיהם, יצרני צמיגים, ספקי חומרי גלם (פלדה, פלסטיק, עץ וכו'), וכמובן שגם חברות המספקות שירותים הן לחברות התובלה והן ליצרני הגרורים. מדובר בתערוכה שבה יטלו חלק כ- 850 מציגים בינלאומיים, בשטח תצוגה של 37,000 מ"ר. הצפי הוא שבתערוכה ישתתפו כ- 28,000 מבקרים מקצועיים, בעיקר מקבלי החלטות מחברות התובלה הגדולות באירופה.
מארגני התערוכה מכתירים השנה את התערוכה בכותר של '5 ימים של פתרונות וחידושים בענף התובלה'. כמובן שאין פתרון יחיד לאופטימיזציה של התובלה, ומדובר כאן במכלול של המשאית והמרכב שעליה, הגרור, פתרונות לוגיסטיים, מערך לניהול צי המשאיות והגרורים, וכן לשימוש בשירותים נלווים.

הדרכה מקצועית לבוני המרכבים

תערוכת ה-  "SOLUTRANS"תיערך השנה במשך 5 ימים, בין 12/5 ל- 16/5, במרכז הירידים של העיר ליון בצרפת. השנה, בפעם הראשונה, התערוכה משתלבת עם שבוע התובלה העולמי (World Transport Week) ופורום האוטובוסים והמשאיות הגלובלי
(Truck & Bus World Forum). לצורך כך, מארגני התערוכהשינו את מועד התערוכה המסורתי, והעבירו אותו מאמצע חודש אפריל לאמצע חודש מאי.
מארגני תערוכת  SOLUTRANSהחליטו לנצל את חמשת הימים שבהם נערכת התערוכה, וזאת על מנת לערוך סדרה של השתלמויות לאנשי המקצוע שיגיעו מכל קצווי תבל. המשאיות והגרורים עברו במהלך השנים האחרונות סדרה של שינויים, כשהדגש הוא על מעבר ליצירת מרכבים המאפשרים אפליקציות מורכבות. בכדי להשתמש בצורה מושכלת באפליקציות הללו, בוני הגרורים והמרכבים חייבים לעבור השתלמויות, כשהיעד הוא להיעזר בצורה מיטבית במערכות הממוחשבות הקיימות.
פרט לכך, שיטות הייצור וחומרי הגלם משתנים כל העת, ובוני המרכבים חייבים להישאר עם 'האצבע על הדופק' על מנת שלא להישאר מאחור. על אף שלכאורה מדובר בענף מסורתי, השינויים והשיפורים שמתרחשים בענף משנים כל העת את תהליכי בניית המרכבים. התוצאה בשטח היא מרכבים איכותיים יותר, קלים יותר, ושמיוצרים בעלויות ייצור נמוכות יותר.
מארגני תערוכת  SOLUTRANSסבורים שבתחום בניית המרכבים יש תרומה רבה להפריה ההדדית, וזאת בעת שבוני מרכבים מכל העולם נפגשים יחדיו, לומדים ממומחים, מקשיבים איש לרעהו, ולומדים להכיר טכניקות ייצור חדשות. בנקודה זאת מושם דגש גם על הכנסת אנשי מקצוע צעירים לענף, וזאת בשיתוף פעולה עם בתי ספר וקולג'ים מקצועיים.

פרטים נוספים על התערוכה ניתן לקבל באתר האינטרנט, בכתובת:
http://www.solutrans.fr/

Tel : +33 (0)1 49 09 60 74
E-mail : pnard(at)comexpo-paris.com

 

.

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים