חברת פלסן תספק למשטרת ישראל עשרות רכבי שטח עם מרכב ממוגן ירי
היקף העסקה: 25 מיליון שקלים

 

חברת פלסן, שהיא אחת החברות המובילות בעולם במתן פתרונות מיגון, זכתה לאחרונה במכרז היוקרתי לאספקת רכבי שטח ממוגנים למשטרת ישראל. במסגרת הזכייה במכרז, תספק פלסן למשטרת ישראל עשרות רכבי שטח ממוגנים מסוג סנדקט. פלסן משמשת במסגרת מכרז זה כקבלן משנה לחברת דלק מוטורס יבואנית פורד. היקף העסקה מסתכם בכ-  25 מיליון שקלים.
דני זיו, מנכ"ל פלסן, הודה למשטרת ישראל על שבחרה בסנדקט כרכב השטח הממוגן העתידי שלה ונתנה אמון בטכנולוגיות המיגון המתקדמות של פלסן. לדבריו הזכייה במכרז משקפת את המומחיות והמקצועיות של החברה המתמחה ביצירת פתרונות מיגון חדשניים המותאמים לצרכי הלקוח, ומשטרת ישראל מצטרפת ללקוחות שיטור בינלאומיים אחרים שכבר רכשו רכב זה.
הסנדקט, הינו רכב סיור ממוגן  ,X4 4 הבנוי על שלדה של חברת פורד, אשר הותאמה לשימושים צבאיים בשיתוף פעולה עם החברה האמריקאית  .Manning Equipmentלשוק הבינלאומי הסנדקט מיוצר ע"י חברת המשאיות האמריקאית - אושקוש, משלב את מומחיותה של אושקוש ביצירת רכבים צבאיים בעלי עבירות גבוהה עם מומחיותה של פלסן בפיתרונות המיגון. הרכב מדגים את היכולות המתקדמות של פלסן בתחום מיגון כל רכב, ומציג קונספט חדש וייחודי בתחום פתרונות המיגון הבליסטיים.
הסנדקט מותאם לצרכי הלחימה בשטח בנוי ומספק הגנה מיטבית מפני מטעני צד וירי. ממדיו של הסנדקט מאפשרים תמרון בסמטאות צרות והוא מותאם באופן מיטבי ללוחמה בעצימות נמוכה בסביבה אורבאנית. יש לציין כי משטרת ישראל בחרה בקונפיגורציית שיטור המתוכננת ומיוצרת בהתאמה מלאה לצרכיה הייעודיים.
במפעל פלסן מקווים כי מערכת הביטחון הישראלית תאמץ את רעיון משפחת רכבי הסנדקט ליישומים מגוונים ביחידות השונות, וזאת כבר בעתיד הקרוב. בפלסן מציינים כי בין לקוחות המפעל נמנים כוחות הביטחון הישראליים, וכמו כן מספקת פלסן את הפתרונות פרי-פיתוחה וייצורה לצבאות וכוחות בטחון ברחבי העולם. פלסן, היא חברה בבעלות מלאה של קיבוץ סאסא שבגליל.

 

 

 


 
 
 

 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים