קליקAדיל אוטובוס חשמלי של  PROTERRA עבר בדיקות תקן מחמירות
רוצה לקנות משאית או מסחרית חדשה ולחסוך אלפי שקלים?
מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיות

מסחריות
 

 
 


  שרות רכב ותחבורההאוטובוס החשמלי EcoRide BE35 של חברת  Proterra זוכה להיסטוריה רבתי בצפון אמריקה. מדובר באוטובוס החשמלי הראשון שבו המצברים ומערכת החשמל עברו את בדיקות התקן המחמירות שמבצעת חברת אלטונה הפדרלית.
הבדיקה עצמה מתבצעת באמצעות 'ארסון', מכון ייעודי שהוקם לצורך כך באוניברסיטת  פנסילבניה. הבדיקות של אלטונה מדמות את השימוש הרציף והממושך באוטובוס, וזאת בהדמיית עבודה שנפרשת על פני מהלך החיים של הסוללה - שצפויים להגיע לתריסר שנים. הבדיקות נדרשות בכל דגמי האוטובוסים  החדשים לפני שניתן לרכוש אותם בכספים הפדרליים שנועדו לקידום התחבורה הציבורית הירוקה.
בנוסף להיותו של האוטובוס הראשון שזוכה לעמידה בתקנות הבטיחותיות, ה-  EcoRide BE35 הינו גם אוטובוס בעל אפס פליטות מזהמות עקב היותו חשמלי טהור.
צריכת האנרגי של הרכב שקולה לממוצע של 22 מיילים לגאלון דלק ויצירת רעש נמוכה ביותר (57 דציבלים). מדובר בנתונים מרשימים שאינם מוכרים מתחום התחבורה הציבורית.
בפועל, היעילות האנרגטית היא טובה ב- 600% (זאת אינה טעות!) בהשוואה לאוטובוס מקביל המצוייד במנוע דיזל. האוטובוס הינו באורך של 11 מטר, כאשר מרכב האוטובוס עצמו בנוי מחומרים מרוכבים קלי משקל.
הבדיקה המורכבת של אלטונה לא חשפה כשלים בטיחותיים (כאלה העלולים לסכן את ביטחונם הפיזי של נוסעים). יחד עם זאת, נתגלו מספר מצומצם של כישלונות קטנים יותר, כגון סיכות שבורות ומיקבעים, שכולם טופלו ונפתרו.
דגם ה- BE35  EcoRide של Proterra מונע, כאמור, באמצעות סוללה חשמלית אותה ניתן להטעין בפחות מ 10 דקות. האוטובוס החדש זמין כיום  לשרת את הקהילה, וזאת עם שירות אוטובוסים חשמלי נקי מפליטות בעיר הצפופה, המופעל כתחליף ישיר לסולר קיים ואוטובוסים המונעים בגז טבעי דחוס.
האוטובוסים של החברה היו או יהיה בקרוב בפעולה בערים הבאות: אוסטין, טקסס; ברבנק, קליפורניה; קולומביה, SC; פורט לואיס, וושינגטון, פומונה, קליפורניה, סן אנטוניו, טקסס; טלהסי, פלורידה; סנקה, SC וסטוקטון, קליפורניה
 


קליקAדיל
סרוק את הקוד!

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים