פנגו ממתגת עצמה מחדש תחת "פנגו+"

שרות רכב ותחבורה 

מילגם חניה סלולארית, המפעילה את פנגו בישראל, חודרת לתחומים חדשים ומממתגת מחדש את המותג תחת "פנגו+" בהשקעה של 1.5 מיליון ש"ח. המותג החדש מבטא את אפשרויות התשלום שנוספו לאפליקציה הסלולרית ואת הפיכתה של פנגו+ לאמצעי תשלום מהנייד. המהלך הושלם עם כניסתה של פנגו לשנתה החמישית והשלמת גיוסם של למעלה מ-600,000 מנויים לשירות.

האפליקציה החדשה הופכת את התשלום מהנייד באמצעות פנגו+ לזמין, מהיר ומיידי, ללא צורך בחיפוש אחר כסף קטן.  האפליקציה תכלול נוסף על אפשרות התשלום מהנייד על חניה בכחול לבן בכל הארץ את השירותים הבאים:
• תשלום בחניונים: מסקר מקדים שערכה חברת מילגם חניה סלולרית המפעילה את פנגו+ חניה סלולרית (באמצעות חברת "סקרנט") עולה לפני השקת השירות כי כ-80% מהמשיבים נוהגים לפקוד חניונים עד שלוש פעמים בחודש. עד היום שילמו רובם (73%) במזומן ובמרחק רב מאחור (43%) באשראי אולם רובם הגדול  (84%) היה מחליף את אפשרות התשלום בחניונים לתשלום באמצעות פנגו+.
בעקבות מסקנות הסקר, פיתחה פנגו+ את שרות נוסף באמצעות האפליקציה ומציעה גם אפשרות לתשלום בחניונים. התשלום מתבצע לאחר שמזינים באפליקציה את הקוד המופיע על גבי כרטיס החניה ומקבלים אישור התשלום מפנגו+. בסיום החניה מכניסים את הכרטיס לבולען המחסום ונוסעים. כך כבר אין צורך לחפש כרטיס אשראי או מזומן, וכבר לא עומדים בתור למכונת התשלום. בנוסף, באמצעות פנגו+ ניתן לקבל שליטה אונליין על פירוט החניות והקבלות באתר החברה ואפשרות הדפסה לצורך החזרים ממקום העבודה.
עלות הפעלה 50 אג'
• 
• תשלום בתחנות שטיפומט – שטיפת רכבים בתעריף מוזל ב-170 תחנות שטיפומט ברחבי הארץ. שירות השטיפה מציע אפשרויות לדירוג התחנות, ניווט לתחנה הקרובה ושיתוף חברים.
• שירות זזתי  - פנגו מבקשת לשדרג את חווית המשתמש ללקוחותיה, ומציעה הטבה בגרסת הרצה כרגע ללקוחות האנדרואיד בלבד -  שירות חדש המאפשר לקבל התראה לנייד לאחר תזוזת הרכב כמה מאות מטרים מהמקום בו הופעלה החנייה, על מנת להימנע מהתשלום המיותר.

רועי אלבז, מנכל מילגם חניה סלולרית: "תהליך המיתוג מחדש וסימן הפלוס שנוסף אליו נועד לבטא את כניסתה של פנגו+ לתחומים חדשים ולבסס את פנגו+ כאמצעי תשלום. לקראת סוף 2012 מתוכננת הרחבת אפשרויות התשלום לשירותים שאינם רק מתחום הרכב אותם ניתן יהיה לשלם באמצעות האפליקציה".


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים