קליקAדיל "חופשי חודשי" משולב לאוטובוסים ולרכבת בבאר שבע
רוצה לקנות משאית או מסחרית חדשה ולחסוך אלפי שקלים?
מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיות

מסחריות
 

 
 


  שרות רכב ותחבורה


משרד התחבורה ורכבת ישראל החלו להפעיל כרטיס מנוי "חופשי חודשי" משולב המאפשר לנסוע בכל קווי השירות של חברת מטרודן ובמספר קווי נבחרים של הרכבת היוצאים מבאר שבע.
כרטיס המנוי המשולב מונהג במסגרת תוכניתו של שר התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים, ישראל כץ לשפר את האינטגרציה בין קווי האוטובוסים הציבוריים לרכבת ישראל, במטרה לעודד את השימוש בתחבורה הציבורית.
המנוי החדש שיופעל באמצעות כרטיס הרב קו מגלם הנחה של עד 20% ומאפשר נסיעה בלתי מוגבלת במשך חודש ימים, בכל קווי האוטובוסים העירוניים של מטרודן ובמספר קווים של רכבת ישראל היוצאים מבאר שבע. המנוי יאפשר לנסוע בקווי האוטובוסים העירוניים של מטרודן וקווי הרכבת היוצאים מבאר שבע לתל אביב, הרצליה, לוד, רמלה, קרית גת, להבים ודימונה.
הכרטיס המשולב מציע פתרון זול ומהיר לנוסעים הבוחרים להשאיר את רכבם הפרטי בבית ולעבור לתחבורה ציבורית, "כרטיסי מנוי "חופשי חודשי" הם אמצעי נוסף שמנהיג משרד התחבורה, במטרה לעודד את השימוש בתחבורה הציבורית.
יצוין כי משרד התחבורה ורכבת ישראל מפעילים כיום באזור גוש דן וחיפה כרטיסי מנוי משולבים, דומים. לדברי כץ בקרוב יונהגו כרטיסי מנוי משולבים נוספים לאוטובוסים ולרכבת גם לתושבי קרית גת, אשקלון אשדוד ונתניה.
מנכ"ל רכבת ישראל בועז צפריר ציין כי הכרטיס המשולב מגלם הנחות משמעותיות בנסיעה בתחבורה הציבורית "אני מקווה כי הפרויקט המשותף של משרד התחבורה ורכבת ישראל ימשיך ויתרחב לכל עיר שבה קיימת תחנת רכבת".
שר התחבורה ציין כי במסגרת תוכנית "שילובים" מבצע משרד התחבורה כיום שיפורים במערך קווי ההזנה והפיזור אל תחנות הרכבת וממנה, תוך תיאום מלא בין זמני הנסיעה של האוטובוסים לזמני ההגעה של הרכבת וכן שיפור בתשתיות התחבורתיות המשרתות את ציבור הנוסעים, הנמצאות בסמוך לתחנות הרכבת. קליקAדיל
סרוק את הקוד!

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים