קליקAדיל מאיר: מערך תחזוקה חכם למשאיות וולוו ורנו
רוצה לקנות משאית או מסחרית חדשה ולחסוך אלפי שקלים?
מלא פרטיך וקבל את
ההצעות המשתלמות ביותר!

משאיות

מסחריות
 

 
 


  שרות רכב ותחבורה


בימים אלה חברת "מאיר" משיקה שירות חדש - IMS שירות חכם. השירות מוצע ללקוחות וולוו ועתיד להיות משווק ללקוחות רנו בקרוב. שירות ה- IMS  (IMS - intelligent mayer's service )
מאפשר ללקוח ליהנות ממעטפת שירותים חכמים לניהול יעיל, חסכוני וחכם של המשאית ובאמצעותם לאפשר חיסכון משמעותי לארגון. השירות החדשני כולל התראות און ליין - איתור מוקדם של תקלות במשאית למניעת נזק מצטבר. בחברת מאיר מציינים כי דחיית הטיפול בתקלות עשויה להתפתח לגרימת נזק רב ולתיקון יקר. בנוסף לכך, שירות ה- IMS מאתר תקלות מתפתחות וממליץ על אופן הטיפול בהן.
שירות ה IMS מאפשר קבלת התראות מיידיות לנהג ולמנהל הצי בעת תקלות חמורות
המחייבות התערבות מיידית כגון לחץ שמן נמוך במנוע. IMS מאתר גם תקלות קלות יותר במשאית וממליץ על טיפול בהן מבעוד מועד טרם התפתחותן לתקלות חמורות.

בכך לא תמו יתרונות המערכת. שירות ה- IMS  מאפשר תחזוקה חכמה לרכב היקר, הווה אומר שליטה ובקרה על שיגרת הטיפולים של המשאית . כידוע, לא תמיד פשוט לדעת מתי להכנס למוסך לטיפול ומהו היקף הטיפול הנדרש. שירות ה- IMS מכיר את שיגרת הטיפולים המומלצת למשאית ויודע לזמנה במועד הנכון ולהגדיר מהו הטיפול המומלץ. שירות ה IMS מאפשר בקרה אחר מועדי טיפולים צפויים לרכב תוך התחשבות בימי עבודה/שעות מנוע/נסועה. באמצעות שירות ה- IMS תזומן המשאית לטיפול במוסך במועד האופטימלי, כולל המלצה על תכולת הטיפול הנדרש.
היתרונות של המערכת הם למעשה הרבה מעבר לתחזוקת המשאית. שימוש חכם במערכת מאפשר לשפר אתר צריכת הדלק, תוך חיסכון בעלויות התדלוק. מחקרים מצביעים על קשר הדוק בין הרגלי נהיגה לתצרוכת הדלק. דפוסי נהיגה נכונים עשויים להקטין בעד עשרים אחוזים את צריכת הדלק. שירות ה IMS מאפשר מתן משוב על דפוסי הנהיגה וצריכת הדלק של המשאית ביחס למשאיות דומות, הפקת "תעודת נהג אישית" המציגה שינויים בצריכת הדלק בפועל אל מול תקופות מקבילות בניית הדרכות נהיגה אשר יותאמו לדפוסי הנהיגה של הנהג במטרה לחסוך בדלק.
יתרון נוסף מגיע מחיסכון ויעילות. מערכת ה- IMS  מאפשרת למקסם את יכולות ושעות עבודת המשאית -להרגלי הנהיגה השפעה מכרעת על קצב הבלאי של המשאית. שירות ה- IMS מזהה
הרגלי נהיגה לא נכונים ומדריך את הנהג כיצד להמנע מהם.שירות ה IMS מאפשר צפייה בנתוני המשאית לאורך זמן, זיהוי דפוסי נהיגה לקויים כגון סל"ד גבוה, שימוש לא נכון בדוושות ובגיר ומסייע לנהג לשפר את מיומנויותיו במטרה להפחית את הבלאי ולחסוך בעלויות תיקונים.
אופציה מעיינת נוספת קשורה לתחום ההדרכות המקצועיות. באמצעות המערכת ניתן ליצור הדרכות לשיפור מיומנויות נהיגה בהתאמה אישית. הדרכות הנהיגה תהיינה מבוססות על הרגלי הנהיגה של נהג המשאית ויסייעו לשפר את מיומנויות הנהיגה האישיות שלו . לנהג תופק ‘תעודת נהג' אשר תציג
את התקדמותו ותפרט יעדים חדשים לשיפור מיומנויות הנהיגה. שירות ה IMS . מאפשר קבלת דו"ח אישי לנהג ותעודות צי למשאיות בארגון. הדרכת הנהגים נבנית ומיושמת על בסיס ניתוח מעמיק של המידע הצבור בשירות ה- IMS אודות דפוסי הנהיגה ואופן השימוש בפועל. קליקAדיל
סרוק את הקוד!

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים