חב' "מכשירי תנועה" ממתגת מחדש את חב' MAN משאיות ואוטובוסים בישראל
בהשקעה של כ-20 מיליון ₪

שרות רכב ותחבורה 


חב' "מכשירי תנועה" רכשה את פעילות השיווק של חב' MAN משאיות ואוטובוסים בישראל מ"החברה המאוחדת למזרח הקרוב" בהשקעה של כ-130 מיליון ₪. האסטרטגיה החדשה של MAN מתמקדת בקונספט "MAN. קרובים אליך". הליבה של האסטרטגיה החדשה מתבססת על: שירות וליווי אישי, אמינות ואחריות, יעילות ומקצועיות.
צבי נטע, מנכ"ל קבוצת מכשירי תנועה מציין שלפני כשנה רכשה הקבוצה אל פעילות היבוא של יצרנית המשאיות והאוטובוסים מגרמניה MAN מאת "החברה המאוחדת למזרח הקרוב" בישראל-שווי העסקה כ- 130 מיליון ₪.
חברת MAN נחשבת ליצרנית המשאיות והאוטובוסים הטובה ביותר באירופה ומתמחה בייצור מגוון רחב של משאיות ואוטובוסים. חלקה של MAN בשוק האוטובוסים והמיניבוסים בישראל מוערך בכ -30% ובשוק המשאיות הבינוניות ומעלה בכ – 11%. 
בשנת 2011, נמכרו בישראל קרוב ל- 800 משאיות ואוטובוסים חדשים מתוצרת MAN, במחזור של כ- 385 מיליון ₪. לקוחות החברה הינם ממגוון רחב ביותר וכוללים חברות אוטובוסים ומשאיות מהגדולות בישראל.
בימים אלו משיקה MAN מספר כלי רכב חדשים מתוצרתה:
אוטובוס תיירותי FIRST CLASS מתוצרת NEOPLAN, מותג היוקרה של MAN באוטובוסים.
משאית 6X8 עם טכנולוגיה ייחודית של הנעה קדמית משולבת בטכנולוגיה הידרוסטטית לקבלת כושר עבירות מירבית בנתוני משקל ומידות של רכב קונבנציונלי.
גורר תומך MAN 4X8 עם מנוע עוצמתי של 680 כ"ס, תיבת הילוכים אוטומטית למשקל כולל של 250 טון.
מטרונית BRT- אוטובוס המשמש לתחבורה ציבורית ומסלולים מיוחדים. רכב זה יופעל לראשונה בארץ בחיפה לקראת סוף השנה.
במהלך שנת 2013 תחנוך חב' מכשירי תנועה את מרכז השירות החדש של MAN למשאיות ואוטובוסים, הממוקם במתחם תעשיות רכב בנצרת. עלות ההשקעה בפרויקט הינה למעלה מ-9 מיליון ₪. מרכז השירות החדש יבנה ע"פ ה-C.I של MAN בגרמניה ויכלול בנוסף לתאי עבודת מוסך גם מתקנים לפחחות, צביעה, שטיפה, פנצ'ריה- ONE STOP SHOP, כל השירות והטיפולים תחת קורת גג אחת.
MAN שנוסדה בשנת 1758 היא יצרן מנועי הדיזל הראשונים בעולם ומיצרני המשאיות הוותיקים, החדשניים והמצליחים ביותר. החברה השייכת לקונצרן פולקסוואגן מעסיקה למעלה מ-50,000 עובדים ובשנת 2011 מכרה למעלה מ-77,000 משאיות וכ-5,700 אוטובוסים בכל רחבי העולם. MAN פועלת בשוק המשאיות והאוטובוסים בישראל מזה חמישים שנים, וכמותג מוביל בתחומה היא גם חלק חשוב ביותר במערך הביטחוני והאקולוגי של ישראל - משאיות MAN משמשות לתובלה, למערכת המיגון העיקרית, ולמערך כיבוי האש.
הצטרפותה שלMAN  לקבוצת מכשירי תנועה, בעלת נסיון של למעלה מ – 63 שנים בשוק הרכב הישראלי, מאפשרת לחברה  לספק ללקוחותיה סל פתרונות מלא בתחום המוניציפלי, בתחומי ההפצה, התשתיות, והתחבורה הציבורית והתיירותית.
קבוצת מכשירי תנועה הינה מחברות הרכב המובילות בשוק מאז היווסדה בשנת 1949. משווקת את המותגים סוזוקי, קרייזלר, ג'יפ, דודג' ופורשה, טנדרים מתוצרת ראם וצמיגי ברידג'סטון המובילים במכירות בעולם. כמו כן פועלת החב' בתחום המלגזות והציוד ההנדסי כמשווקת את המותגים ייל, יונדאי וליגונג.


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים