עליית מחירי הדלק וצפי למיתון השפיעו על העסקים הקטנים והבינוניים ב- 2011

שרות רכב ותחבורה 


בדיקה של ליסקאר בקרב עסקים קטנים ובינוניים: ירידה של 32% בביקוש למכוניות "בזבזניות" ועלייה בביקוש לרכבים קטנים ומשפחתיים

מגמה שונה התרחשה בקטגורית רכבי היוקרה בה חלה עליה של 58% במספר העסקאות

מניתוח השוואתי הבוחן את הבדלי הביקוש לכלי רכב בשנים 2010 ו- 2011, שערכה חברת ליסקאר בקרב לקוחותיה, עולה כי בשנת 2011 חלה ירידה בעיסקאות ליסינג של רכבים יקרים ובזבזניים בדלק ועליה בביקוש לרכבים זולים וחסכוניים יותר. 

ליסקאר מתמחה בתחום הליסינג לעסקים קטנים ובינוניים, עצמאים וחברות, המחזיקים ברכבים בודדים בעסק. מרבית העסקאות מיועדות עבור בעל העסק וחלקם הקטן יותר עבור העובדים. ניתוח עסקאות הליסינג ב- 2011 בהשוואה ל- 2010 יכול ללמד על שינויים בהרגלי הצריכה בתחום הרכב של מנהלי העסקים והרכבים שהם נותנים לעובדים.

על פי מדגם הלקוחות של ליסקאר, בשנת 2011 חלה ירידה של 32% בעסקאות הליסינג של רכבי מנהלים ויוקרה, הנחשבים ליקרים ולצרכני דלק גדולים (רכבי מנהלים, רכבי שטח, מיני-וואנים ורכבי יוקרה) ובמקביל חלה עליה של למעלה מ- 15% בביקוש לרכבים משפחתיים וקטנים.

מניתוח הסגמנטים השונים שביצעה ליסקאר ב- 2011 חלה ירידה של 46% בעסקאות הליסינג של מכוניות מנהלים (דוגמת פורד מונדיאו, מאזדה 6, הונדה אקורד וכדומה), כ- 20% ירידה בעסקאות ליסינג לרכבי שטח, ירידה של 19% ברכישת טנדרים וירידה של 70% בעסקאות המיני-וואן. במקביל חלה עליה של כ- 10% בעסקאות של רכבים משפחתיים ועלייה של 50% בעסקאות לרכישת רכב פרטי קטן. חריג למגמה נמצא בקטגורית רכבי היוקרה (דוגמת רכבי BMW, מרצדס, לקסוס וכדומה) בה חלה עליה של 58% בעסקאות.

מרכז התקנות למערכות וציוד היקפי לרכב 


ליסקאר הרחיבה את היצע השירותים והמוצרים שהיא מציעה במרכז ההתקנות של החברה בחיפה. באמצעות מרכז ההתקנות המחודש תציע ליסקאר, הן ללקוחותיה המבצעים עסקת ליסינג והן ללקוחות מזדמנים, אפשרות לבצע מגוון התקנות לרכב כגון: ווי-גרירה, ארגזים ומרכבים לטנדרים, עגלות ונגררים לרכב, אבזור רכבי שטח ומסחריות, מערכות אודיו ומולטימדיה לרכב, קשתות העמסה, התקני בטיחות, מיגון ועוד.    
ליסקאר פועלת בשוק הליסינג מאז 1992. כיום, החברה מעסיקה כ-100 עובדים, מחזיקה צי של כ- 5,000 רכבים מכל הסוגים, כולל רכבי מנהלים, שטח ויוקרה, ומספקת שירות בפריסה ארצית עם סניפים בחיפה, ירושלים, פתח-תקווה ובאר-שבע.


 

הרשם עכשיו לניוזלטרים של רכב ותחבורה: 
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך במייל
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים