פטנט חדש של קרונה למניעת גניבת סחורות ממרכבי משאיות וגרורים

 

 

יצרנית המרכבים קרונה חשפה לאחרונה את מערכת ה-  'TransGuard'שמיועדת למניעת גניבת סחורה ממרכבים של כלי רכב מסחריים. מחברת קרונה נמסר כי מדובר בפתרון חדשני שפותח ביחד עם עוד שתי חברות הייטק, כשהאחרת מתמחה במערכות מידע ממוחשבות והשניה ,  ,I-protectהמתמחה בפתרונות בטחון ואבטחה. בקרונה מציינים כי במהלך החודשים האחרונים התעצמה מאוד תופעת גניבת המטענים ממשאיות וגרורים, וזאת ככל שהמיתון בממלכה הבריטית מתעצם.
המערכת החדשה היא בעצם שדרוג מקיף של מערכת ה-  'TControl'שהייתה עד כה, אלא שכעת נוספו לה רכיבים בטיחותיים נוספים. היתרון הגדול הוא שכעת יכול הנהג או ממונה על שליחת המטענים להשגיח על המשאית והגרור מרחוק. כאשר הרכב נמצא בחנייה, המערכת מופעלת אוטומטית, תוך כדי כך כך שהיא נועלת את גלגלי המשאית במצב חניה (parking), ובו בזמן מבוצעת נעילה אלקטרונית לדלתות הרכב. מעתה נדרש קוד בכדי לשחרר את המשאית, הגרור, או בכדי לפתוח את הדלתות.
מערכת ה-  TransGuardמאפשרת, בנוסף, לבצע בקרה רציפה אחרי תנועת המשאית או הגרור, וזאת באמצעות לווייני ה-  .GPSכל סטיה ממסלול הנסיעה המתוכנן מדווחת מיידית למוקד הבקרה של החברה ולמוקד של חברת האבטחה, עם התרעה קולית ברורה, וכך היא יכולה לבצע בדיקה ולהפנות מיידית את כוחות השיטור לכיוון המשאית שנגנבה.

 

 

 

  הרשם עכשיו לקבלת עדכונים של 'רכב ותחבורה'
קצר, ממצה, איכותי, חינם - אצלך אחת לשבוע - במייל
 

 

דואר אלקטרוני

שם

   

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים