קנוורט: מדריך מקוון לבוני מרכבים
 

יצרנית המשיות קנוורט חנכה לאחרונה מדריך מקוון לבוני מרכבים, וזאת עבור מספר דגמים ספציפיים. המדריך, Online Body Builders Manual , דן בפרטי השלדות ובתכנון המרכבים האפשריים לדגמי T170 Class 5, T270 Class 6 , T370 Class 7  .  מדובר במשאיות בינוניות המיועדות למגוון של מטלות, ובהן משלוחים, חלוקת משקאות, משימות כיבוי והצלה, עבודות תשתית וכן לשמש כמיכליות רגילות ו/או להובלת חומרים מסוכנים. הגישה למדריך המקוון נעשית דרך אתר הבית של קנוורט (www.kenworth.com  )  , כשהמדריך (בהיקף של 124 עמודים) נטען כקבצי PDF. המדריך כולל מידות של המשאיות הבינוניות, נתונים על השלדה, המכלולים והאביזרים השונים, וכמובן שגם המלצות התקנה.  בין ההמלצות ניתן למצוא הנחיות לאילו המקשים לבצע שינויים בשלדה, הוראות חיבור לחיווט החשמלי, הוראות התקנה לסוגי המרכבים השונים, וכמובן שגם הוראות הנוגעות להיבט הבטיחותי - תפעולי. סעיף נוסף קשור למערכת החשמלית של הדגמים, ובפרט לשמירה על המערכות הממוחשבות ומערכות הטיפול במזהמים של המשאיות.
בקנוורט מציינים כי במשאיות הלו מותקנים מנועי בעלי ביצועים משופרים מדגמי ה- PACCAR PX-8 וה- PACCAR PX-6 , שהיתרון שלהם טמון ביחס הטוב ביותר בין כוס-סוס לבין משקל המשאית. כך, לדוגמא, מנוע ה- PACCAR PX-8 מספק מומנט של 1000 ליברות*פיט , כשהמשמעות היא הובלת מטענים כבדים יותר גם במעלה תלול.
היתרן הגדול ביותר של המדריך המקוון לבוני מרכבים טמון באפדרות להיעזר בו לבחירת המפרט הטכני של המשאית, עוד בטרם הרכישה. לקוח שיעזר בניסיונו המקצועי של בונה המרכבים יוכל עוד בטרם הרכישה לבחור את המשאית המתאימה ביותר לצרכיו, וכך למקסם את שנות השימוש הארוכות עם המשאית והמרכב שיותקן עליה.

 

 
 
 

 

 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]        [מפת האתר]        [יצירת קשר]        [קישורים]
 
 
     
לייבסיטי - בניית אתרים